ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شهردار بندرگز از سمت خود استعفا داد

یوسف محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: مشکلات خانوادگی و به دور بودن از استرس به توصیه پزشکان مواردی است که شهرداردر استعفای خود مطرح کرده که در جلسه غیرعلنی شورای شهر استعفای ایشان بررسی می شود.

وی با بیان اینکه محسن کمالی به مدت ۲۰ ماه به عنوان شهردار منصوب بوده است، افزود: برای رفاه خودش و خانوادش مجبور به قبولی استعفاء ایشان هستیم.

وی در خصوص معوقه حقوق کارکنان شهرداری گفت: شهرداری معوقه هایی داشته است و هر ماه یک سوم حقوق کارکنان پرداخت شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرگز تصریح کرد: کارکنان شهرداری حدود سه ماه حقوق و عیدی طلبکار هستند.

محسن دماوندی كمالی كه دارای كارشناسي ارشد علوم تربيتی گرايش فلسفه است، در گذشته فعاليت دراداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به عنوان كارشناس ارزيابی عملكرد، مسئول آموزش دانشگاه پيام نور بندگز، كارشناس حقوقی، گزينش ومعاونت آموزش و پرورش شهرستان بندرگز را در كارنامه كاری خود دارد.

در مدت مدیریت کمالی، نبود وجود طرح و برنامه راهبردی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در شهرداری، نبود برنامه عمرانی مناسب برای توسعه عمرانی و زیربنایی در شهر، رسیدگی ضعیف در حوزه گردشگری سواحل دریای بندرگز جزو مواردی بوده است که همیشه اعتراضاتی را از سوی شهروندان این شهر به دنبال داشته است.

در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بندرگز مدیریت شهری این شهر از ثبات برخوردار نبوده است و این دومین جابه جایی شهردار این شهر است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده