ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارائه آموزش‌های مهارتی در آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای بوشهر توسعه می‌یابد

مهارت زندانی معاون برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی با همکاری بخش خصوصی میسر می‌شود که در این راستا آموزش‌های مهارتی در آموزشگاه‌های آزاد افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد لیراوی ظهر امروز در نشست با رئیس کانون انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای حمایت از توسعه مهارتی بخش خصوصی  را از اولویت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر دانست و اظهار داشت: آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با تناسب به ظرفیت‌های مناطق و توانمندی صنعتی و اشتغال‌زایی نسبت به مهارتی افزایی اقدام می‌کنند.

لیراوی با تاکید بر نقش مهم نیروی انسانی در پیشرفت و توسعه افزود: افزایش کیفیت در آموزش‌ها افزایش کمیت را نیز به همراه دارد و از ارکان اصلی در ارتقا کیفیت مربی مجرب و توانمند است که با ارائه آموزش‌های نوین و به روز آن را امکان پذیر می‌کند.

وی با اشاره به نقش مهم و موثر آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای در توسعه مهارت کارآموزان بیان کرد: آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای رقیب بخش دولتی در ارائه آموزش‌های مهارتی نیستند بلکه همکار بخش دولتی در توسعه آموزش‌های مهارتی در سطح استان  قلمداد می‌شوند.

معاون برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر تاکید کرد: با همگرایی و هم فکری بخش خصوصی است که می‌توان در توسعه آموزش‌های مهارتی و تحقق اهداف سازمانی گام برداشت.

لیراوی با بیان اینکه کیفیت نباید در بخش خصوصی فدای کمیت شود اظهار داشت: افزایش کیفیت در آموزش‌ها افزایش کمیت را نیز به همراه دارد و از ارکان اصلی در ارتقا کیفیت مربی مجرب و توانمند است که با ارائه آموزش‌های نوین و به روز آن را امکان پذیر می‌کند.

وی با بیان اینکه از آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای بوشهر حمایت می‌شود گفت: توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی با همکاری بخش خصوصی میسر می‌شود که در این راستا آموزش‌های مهارتی در آموزشگاه‌های آزاد افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده