ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نگاه هفته نامه دیده بان زاگرس به تغییرات آب وهوایی

بررسی ها نشان می دهد روند پرشتاب تغییرات آب و هوایی، وضعیت را برای زندگی در کشورهای جهان سومی و یا در حال توسعه سخت خواهد کرد و حتی به جایی می رسد که ساکنان این کشورها باید به جوامع پیشرفته مهاجرت کنند.
تاکنون هر بلا و حادثه ای که اتفاق افتاده ناشی از غفلت انسان بوده، امروز هم غفلت برای ما گران تمام می شود به طوری که اگر بخواهیم با همین روال پیش برویم، آب ها بر اثر گرم شدن هوا بخار می شود و انسان ها با کمبود آب شیرین روبرو می شوند. مهم ندانستن فاجعه تغییر اقلیم، مرگ درختان را رقم می زند و فرسایش خاک و نابودی گونه های گیاهی و جانوری، دار و ندارمان را از ما می گیرد.
بگذاریم که فرهنگ هوایی بخورد، با زبانی انگلیسی خوانده ایم، گران بی کیفیت، قیمت های ما، قیمت های خارجی ها و زیبایی به چه قیمتی؟ از دیگر مطالب تولیدی این شماره هفته نامه دیده بان زاگرس است.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده