ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بهبود وضعیت اقتصادی اصلی ترین مطالبه عمومی

این کارشناس اقتصادی با بیان اینکه دولت در کاهش مشکلات اقتصادی توفیق داشته است گفت: می توان منتظر بود که جامعه به لحاظ اقتصادی بالاخره رنگ آرامش را به خود ببیند و در نتیجه کاهش دغدغه های مالی مردم، رضایتمندی عمومی به نقطه اوجش برسد.
اقتصاد و وضعیت اقتصادی در چند سال اخیر وضعیت نامطلوبی را به خود دید و اقشار مختلف جامعه محدودیتهای زیادی را متحمل شدند، دقیقا به همین دلیل بود که در کنار مدیریت صحیحِ مذاکرات هسته ای، بهبود وضعیت اقتصادی یکی از اصلی ترین مطالبات عمومی از دولت یازدهم بود.
این کارشناس اقتصادی درباره شرایطی که در اقتصاد کشور در زمان دولت یازدهم مشاهده شده است، گفت:نکته جالب علم اقتصاد این است که در آن هر گونه استدلالی باید با تکیه بر آمار و اقام و اعداد صورت گیرد و در غیر این صورت ادعاهای طرح شده هیچ ارزش و اعتباری ندارد.
در خصوص آنچه مشاهده شده است، باید گفت واقعیت این است که دولت یازدهم کار بسیار فشرده ای را انجام داده است، چرا که این دولت در شرایطی روی کار آمده که اقتصاد، وضعیتی بحرانی را در حال تجربه کردن بود و به همین دلیل دولتی ها برای خروج از شرایط فعلی تلاش زیادی دارند و دقیقا به همین دلیل است که شرایط معیشتی مردم به طور ملموس و آشکاری رو به بهبودی است.
منبع :‌شبکه مجازی آستان
زمان انتشار : 27 اردیبهشت 95
1647

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده