ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری هجدمین جشنواره خیرین مدرسه سازدر البرز

به گزارش ایرنا، دراین جشنواره که 500 نفر ازخیرین مدرسه ساز کشور واستان البرز درکنار دانش آموزان مدارس ساخته شده توسط خیرین درنقاط محروم و پرجمعیت حضور داشتند کلیپی ازفعالیت های مجمع خیرین مدرسه ساز البرز و نوسازی وتجهیزمدارس البر زپخش شد.
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز البرز دراین آیین گفت: درآغاز سال نو هرساله خیرین مدرسه ساز درچنین نشست معنوی – خیری گرد هم می آینده تا برای دانش آموزان فضا و امکانات مناسب برای علم آموزی و تربیت درمحور علوم دینی و اسلامی را فراهم آورند.
محمد رضا استرورین اظهارکرد : استان البرز به همت خیرین نیک اندیش درکشور، در ساخت و جذب کمک های مردمی رتبه برتر را به خود اختصاص داده است .
وی درادامه گفت : من بر دستان مهربان و مهرورز خیرین بوسه می زنم زیرآنان دراین حرکت معنوی حرکتی درمسیر رشد علمی و بالندگی کشور برمی دارند .
وی افزود: البرز با کمبود فضای آموزشی به دلیل مهاجرت بالامواجه است که رفع این کمبود درکنار کمک های دولتی نیازبه همت همه مردم به خصوص خیرین مدرسه ساز دارد .
و ی خاطرنشان کرد: خیرین برای سال تحصیلی آینده باید درزمان باقیمانده سرعت خاصی به تکمیل طرحه ای نیمه تکمیل بپردازند تا دانش آموزان سال تحصیلی جدید را درفضای مناسبی آغازکنند.
وی گفت : استان البرز در زمینه جذب مشارکت های مردمی درساخت مدارس نیاز به قطره قطره کمک های مردمی دارد تا با این کمک های خود امکان رفع چالش ها درزمینه کمبود فضای آموزشی وتجهیزات درمدارس به وجود آید.
دراین ایین نشان تکریم خیرین به 17خیر مدرسه ساز درالبرز اهدا شد و به 24دانش اموز نخبه درالمپیاد های علمی، فرهنگی ، ورزشی و هنری و 12اثر برتر دل نوشته دانش آموزی به خیرین هدایایی اهداشد.
2819/1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X