ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رای موافق هیات رئیسه کمیته المپیک به اصلاح اساسنامه کمیسیون زنان

رای موافق هیات رئیسه کمیته المپیک به اصلاح اساسنامه کمیسیون زنان
'96'Ì GÌ'* 1&Ì3G ©EÌ*G EDÌ 'DE~Ì© /1 F43* 'E1H2 .H/ '5D'- '3'3F'EG ©EÌ3ÌHF 2F'F 1' (G *5HÌ( 13'F/.

هیات رئیسه کیته ملی المپیک صبح امروز دوشنبه تشکیل جلسه داد. کیومرث هاشمی و شاهرخ شهنازی رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک همراه با علیرضا دبیر و رباب شهریان نواب رئیسان و خزانه دار اعضای هیات رئیسه کمیته ملی المپیک هستند که در نشست امروز خود موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار دادند.

یکی از مهمترین موضوعات نشست امروز اعضای هیات رئیسه کمیته ملی المپیک مربوط به کمیسیون زنان و اساسنامه این کمیسیون بود. پروانه نظر علی که ریاست کمیسیون زنان را بر عهده دارد خیلی وقت پیش از ین بررسی اساسنامه این کمیته و اصلاح آن را خواستار شده بود.

بر همین اساس بررسی کلی اساسنامه کمیسیون زنان و اصلاح بندهای آن با رای موافق اعضای هیات رئیسه کمیته ملی المپیک به تصویب رسید.

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X