ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اصغر رحیمی: تعداد سهمیه های المپیکی ایران به عدد ۴۷ رسیده است

اصغر رحیمی: تعداد سهمیه های المپیکی ایران به عدد ۴۷ رسیده است
سرپرست کاروان ورزش ایران در بازی های المپیک ریو با اشاره به قطعی شدن سه سهمیه جودو برای این بازی ها گفت که تعداد کلی سهمیه های المپیکی ایران به عدد ۴۷ رسیده ست.

و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، اصغررحیمی در این زمینه اظهارداشت: تیم ملی جودو کشورمان در ماههای اخیر ضمن حضور در رقابتهای مختلف کسب سهمیه المپیک گرند اسلم و گرند پری توانست نمایندگان خود را بین نفرات کسب کننده سهمیه المپیک حفظ کند و در آخرین رقابتهای جهانی گرند پری نیز جواد محجوب توانست به مدال برنز دست یابد.

وی ادامه داد:به همین منظور و با توجه به اینکه سه جودو کار کشورمان یعنی علیرضا خجسته،سعید ملایی و جواد محجوب موفق شدند در بین نفرات کسب کننده سهمیه المپیک بر اساس رنکینگ جهانی قرار گیرند و دیگر رقابت کسب سهمیه المپیک در جودو نداریم لذا سه سهمیه المپیکی ایران در جودو قطعی شده و این امر قرار است بطور رسمی در دهم خرداد ماه از سوی فدراسیون جهانی اعلام شود.

سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای المپیک ریو خاطر نشان کرد :بدین ترتیب تعداد سهمیه های المپیکی کشورمان با سه سهمیه جودو به ۴۷ عدد رسیده است و امید می رود در ماههای آتی حتی در دیگر رشته ها بر تعداد سهمیه های المپیکی کشورمان در بازیهای المپیک ریو افزوده شود.

رحیمی در خاتمه ابراز داشت: البته قرار است در مکزیک رقابتهای جودو بین ۱۶ نفر برتر هر وزن برگزار شود که تهدیدی برای نمایندگان کشورمان نبوده و سه سهمیه المپیکی جودو ما قطعی خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده