ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

داعش، کاخ آشوری را ویران کرد

داعش، کاخ آشوری را ویران کرد بین الملل > خاورمیانه - تروریست‌های داعش در ادامه اقدامات خود برای نابودی تمدن و میراث عراق، کاخی در شهر موصل را منهدم کردند. ورود نیروهای ویژه عربستان به ترکیه ورود نیروهای ویژه عربستان به ترکیه ورود نیروهای ویژه عربستان به ترکیه ورود نیروهای ویژه عربستان به ترکیه ورود نیروهای ویژه عربستان به ترکیه داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد داعش، کاخ آشوری را ویران کرد

 

 


به گزارش خبرآنلاین، ایسنا گزارش داد:  به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، گروه تروریستی داعش تصاویری از منهدم کردن کاخ پادشاه آشوری در استان نینوا را منتشر کرد.

این کاخ متعلق به سنحاریب پادشاه سلسله آشوری است.

داعش اخیرا نیز دروازه المسقی را که در زبان اکدی به دروازه "مشکی" معروف است و در مسیر منتهی به دانشگاه موصل قرار دارد، ویران کرد.

تاریخ این دروازه که در اساطیر سومری‌ها به دروازه الهه "إیا"، الهه آب شیرین و گوارا معروف است به قرن هفتم قبل از میلاد یعنی دوره پادشاهی سنحاریب، پادشاه آشوری‌ها بازمی‌گردد.

داعش از زمانی که کنترل شهر موصل را در دست گرفته است بسیاری از آثار و اماکن باستانی در این شهر را ویران کرده است.

52310

کلید واژه ها: داعش -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده