ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چرا حق ایاب و ذهاب به کارکنان قراردادی تعلق نمی گیرد؟

چرا حق ایاب و ذهاب به کارکنان قراردادی تعلق نمی گیرد؟ جامعه > مشکلات مردم - طبق مصوبات هیات دولت، برخی یارانه های مستقیم که در قانون مدیریت خدمات کشوری به عنوان کمک هزینه غذا و رفت و آمد از آنها نام برده شده به کارکنان قراردادی تعلق نمی گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برخی از کارمندان قراردادی دولتی می گویند از برخی یارانه های مستقیم کارمندی مانند حق ایاب و ذهاب، محروم شده اند.
در این رابطه مخاطبی که نام خود را رسول عنوان کرده، در سرویس مشکلات مردم نوشته: کارمندان قراردادی خرم آباد لرستان حق سرویس ایاب وذهاب ندارند. مسئولین می گویندحق سرویس ایاب وذهاب فقط برای کارمندان رسمی است شماهیچگونه حقی نداریداعتراض کنید اخراج می شوید لطفا پیگیری کنید.
جهت اطلاع این مخاطب و سایر مخاطبانی که با مشکلی مشابه این موضوع طرف هستند باید گفت پس از اجرای عملی قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 86 و 87، و اجرای قانون برنامه چهارم توسعه دولت تصمیم گرفت برخی از تصدی های رفاهی خود را برای کارکنان متوقف کرده و با عنوان یارانه های مستقیم به عنوان کمک هزینه های رفت و آمد، غذا، مهد کودک و مانند آن، به حقوق کارمندان اضافه کند.
طبق مصوبه هیات دولت در سال 87، این مبالغ تنها به کارمندان رسمی و پیمانی داده می شود و البته بر اساس جمعیت شهرهای محل سکونت، این ارقام سال به سال با مصوبه هیات دولت تعیین می شود و طبق نظر دیوان عدالت اداری، این ارقام از شمول مالیات مستقیم بر درآمد نیز معاف است. لذا کارکنان قراردادی مشمول دریافت این ارقام در فیش حقوقی خود نمی شوند.

 

23231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - دولت -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X