ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فعالین عرصه روابط عمومی و ارتباطات عهده دار مسئولیت بزرگی هستند

​مدیر عامل بانک صادرات ایران همزمان با ٢٧ اردیبهشت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات طی پیامی ضمن تبریک این روز، فعالیت در این عرصه را مسئولیتی سنگین و حساس توصیف کرد. آفتاب : به گزارش روابط عمومی بانک صادرات در بخشی از این پیام اسماعیل لـله گانی آورده است: نامگذاری این روز مبین اهمیت و جایگاه ویژه روابط عمومی در هر سازمان است و با توجه به تغییرات روز افزون در عرصه فناوریها لازم است تا فعالین این عرصه با بهره گیری از ابزارهای ارتباطی برای کارآمدتر  کردن این نهاد بیش از پیش بکوشند.

وی اضافه کرده است: تعامل با اصحاب رسانه و تلاش برای هم افزایی به ویژه در عرصه مسایل اقتصادی در شرایط فعلی برای تبیین شرایط و تشریح خدمات انجام شده از اهمیت مضاعفی برخوردار است و برای تحقق مفاهمه و برقراری جریان آزاد ارتباطی با حفظ مصالح و منافع ملی همکاری بین بخشی ضرورت اجتناب ناپذیر است.

مدیر عامل بانک صادرات ایران همچنین با تقدیر از مجموعه روابط عمومی و رسانه ای کشور، از کوشش های انجام شده برای بیان دستاوردهای نظام بانکی به ویژه بانک صادرات ابراز امیدواری کرده است افراد خدوم و شایسته ای که در زمینه روابط عمومی و ارتباطات نقش آفرینی می کنند با ارتقای دانش سهم بیشتری در اطلاع رسانی تخصصی و اقناعی به مخاطبین داشته باشند.

لـله گانی همچنین ترسیم افق روشن اقتصاد ملی در پرتو پایبندی به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی رعایت الزامات اقتصاد مقاومتی را  در شمار رسالت های روابط عمومی ها و جامعه رسانه ای و ارتباطی کشور مورد تاکید قرار داده است.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X