ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عربستان؛ پرچمدار هزینه نظامی در جهان

یک پایگاه خبری تحلیلی در گزارشی تاکید کرده که از منظر میزان درآمد سرانه به هزینه‌های نظامی در جهان، عربستان سعودی، رژیم صهیونیستی و آمریکا در صدر لیست قرار دارند. خبرگزاری فارس: یک پایگاه خبری تحلیلی در گزارشی تاکید کرده که از منظر میزان درآمد سرانه به هزینه‌های نظامی در جهان، عربستان سعودی، رژیم صهیونیستی و آمریکا در صدر لیست قرار دارند.

در ادامه انتشار خبرها درباره صرف هزینه‌های هنگفت نظامی در جهان، یک پایگاه خبری تحلیلی غربی لیستی از کشورهایی که بیشترین میزان مخارج نظامی در جهان را می‌کنند، ارائه داد.

در حالی که خاورمیانه از یک سو درگیر سیاست‌های مداخله‌جویانه و نظامی آمریکا،‌ رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی است و از سوی دیگر از مشکل ناامنی و تروریسم رنج می‌برد، یک پایگاه خبری تحلیلی غربی گزارشی از کشورهایی که بیشترین بودجه برای مخارج نظامی صرف می‌کنند، منتشر و به نام این سه اشاره کرد.

نکته جالب توجه در گزارشی که پایگاه خبری تحلیلی «اینترنشنال اسپکتیتر» (International Spectator) منتشر کرده، آن است که بیشترین هزینه‌ نظامی در جهان بر حسب میزان درآمد سرانه به ترتیب از آن عربستان سعودی، رژیم صهیونیستی و آمریکا است.

پس از این سه، انگلیس،‌ روسیه، فرانسه و چین در رده‌های بعدی لیست کشورهایی هستند که بر حسب میزان درآمد سرانه، هزینه‌های نظامی بیشتری در جهان صرف کرده‌اند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده