ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ایلام، عروس زاگرس میزبان اهل قلم

هر چند برای گردهمایی و جمع شدن طیفی از هر رشته و رسته و هنری یک بهانه لازم است تا بسیاری ها با وجه اشتراکات شان در آن محفل حضور یابند و در این محفل خبرنگار و رسانه ای بودن و دست به قلم بودن موجب شد تا بزرگترین رویداد فرهنگی ابتدای سال 95 در استان ایلام رقم بخورد.
امروز خیلی ها چشم انتظار نتایج برگزاری جشنواره فرامرزی مطبوعات هستند و از آنجایی که بیش از یک هزار و 250 اثر از خبر و تیتر و گزارش و مصاحبه گرفته تا عکس و طنز و مقاله و یادداشت، به دبیرخانه جشنواره ارسال شد بی شک بسیاری ها چشم انتظار معرفی برترین ها هستند.
در لوای انتخاب و چینش و معرفی بهترین و خوب های این جشنواره آنچه بیش از همه از جایگاه والاتری برخوردار است دوستی و صمیمت و همدلی همگان برای برپایی این چنین محفلی با شکوه است.
حضور مقامات سیاسی از کشور عراق در حد استاندارهای استان های همجوار، اهالی رسانه و قلم از نقاط دور و نزدیک کشور و کشور عراق و مجموعه خبرنگاران و دوستداران رسانه بیش از هر چیز دیگری در کنار طبیعت زیبای ایلام بر شکوه و رونق این جشنواره افزوده است.
شاید آثار خیلی ها به عنوان برتر و برگزیده انتخاب نشود و هرگز نامی از آن برده نشود اما بی شک هر اثر و هر مقاله و گزارشی راوی دردی و احساس مسئولیتی از سوی آفریننده آن بود و این خود از جایگاه و شان خاصی حائز اهمیت است.
وقتی برای بیان یک درد، برای معرفی یک توانمندی برای احیای یک اتفاق خوب و برای زدودن یک بدی از جامعه کسی دست به قلم می شود و پیچش مو را می بیند بی شک این احساس مسئولیت بر اهمیت آن مطلب می افزاید.
با این همه امروز و در این اتفاق خوب برگزاری جشنواره فرامرزی مطبوعات در استان ایلام فارغ از همه حرف ها دیدن مجموعه اهالی قلم از نقاط دور و نردیک که یک دغدغه دارند خود بزرگترین اتفاق سال است.
با امید به اینکه همه برای بیان دردهای مشترک برای احیای سنت های خوب مهربانی برای بهتر زیستن و برای اثر گذاری بیشتر در این محفل گامی اساسی بردارند.
7177/9002

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده