ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

9 میدان نفتی کشور را بشناسید

9 میدان نفتی کشور را بشناسید اقتصاد > انرژی - شانا نوشت:مطالعات جامع ٩ میدان نفتی کشور، پارسال در شورای عالی مخازن شرکت ملی نفت ایران بررسی شد.

معاونت منابع هیدروکربوری برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران در گزارشی به تبیین عملکرد خود در سال ٩٤ پرداخته و در آن به انجام فعالیت‏های مرتبط با آمار ذخایر هیدروکربوری شامل بررسی آمار ذخایر هیدروکربوری شرکت‏های تولیدی، تدوین کتابچه آمار ذخایر هیدروکربوری کل کشور تا انتهای سال ٩٣ و ارسال نسخه‏ هایی از این کتابچه برای مراجع ذیربط به عنوان برخی اقدامهای این معاونت اشاره کرده است.

تهیه گزارشهای گوناگون، جداول و نقشه‌های مورد نظر میدانهای مشترک برای مقامات عالی کشور و مسئولان وزارت نفت،  روزآمدکردن پیوسته شناسنامه میدانهای مشترک در بخش داخلی و خارجی، تهیه گزارشها و ارائه آنها در کنفرانس مدل قراردادهای نفتی ایران،  بررسی مطالعه جامع میدانهای آبتیمور، سلمان (نفتی)، نوروز، اسفندیار، دانان، رگ سفید، پازنان، رسالت و یادآوران در شورای عالی مخازن شرکت ملی نفت ایران و بررسی مطالعات بالادستی و پایین دستی مربوط به میدانهای نفتی و گازی آزادگان شمالی، یاران جنوبی، هنگام، آغار، اروند، سهراب، دارخوین، فرزاد، پارس جنوبی، سلمان، لایه نفتی پارس جنوبی، پایدار غرب، چنگوله، آبان و ... در بخشهای مختلف زمین شناسی، ژئوفیزیک، پتروفیزیک، مهندسی مخزن، حفاری، بهره‌برداری و تأسیسات روزمینی و انجام فعالیت متناسب با هر کدام تا حصول نتیجه نهایی مطلوب اعم از تهیه گزارش برای هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران یا اعلام میزان اولویت و یا اعلام نیاز به تکمیل اطلاعات پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی از دیگر فعالیتهایی است که در کارنامه کاری معاونت منابع هیدروکربوری برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران به ثبت رسیده است.

 

3535

کلید واژه ها: نفت - وزارت نفت - صادرات نفت - کاهش تولید نفت -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده