۴۵ تن کشک فاسد و غیر بهداشتی در کرمانشاه کشف شد

بهمن خدادادیان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: طی عصر روز گذشته ۲۶ اردیبهشت و بر اساس گزارشات مردمی بیش از ۴/۵ تن کشک فاسد در محل شهرک دانش کرمانشاه کشف شد.

وی تصریح کرد: این کشک ها فاسد و کپک زده بود و در شرایطی کاملا غیر بهداشتی و در فضای باز خیابان مذکور بر روی زمین پهن شده بود.

کارشناس مسئول مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه در ادامه بیان کرد: پس از اطلاع از این مواد غذایی فاسد، سریعا اکیپ های از پرسنل اجرائیات کرمانشاه، بازرسان مرکز بهداشت، نیروهای انتظامی و... به محل مذکور اعزام و پس از بارگیری  این مواد فاسد و غیربهداشتی جهت تعیین معدوم سازی آنها را به اداره اجرائیات منتقل کردند.

خدادادیان یادآور شد: در این راستا رئیس حوزه سیاسی اجتماعی فرمانداری و دستگاه های قضایی نیز جهت تسریع در روند اجرایی رسیدگی به این مسئله و برخود با متخلفین توزیع مواد این مواد غذایی غیر قابل مصرف مساعدت، حمایت و هماهنگی لازم را با مرکز بهداشت شهرستان به عمل آوردند.

وی ابراز داشت: ۲ نفر از متخلفین توزیع این مواد غذایی غیر بهداشتی با حکم تعزیرات حکومتی توسط نیروهای مرکز بهداشت شناسایی و دستگیر شدند همچنین در جریان تشکیل صورت جلسه ای به دستگاه های قضایی جهت تعیین تکلیف معرفی شدند.

کارشناس مسئول مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه خاطر نشان کرد: با قاطعیت و جدیت هر چه بیشتر نسبت به برخورد قانونی با ماخلفین و توزیع کنندگان مواد فاسد و غیر بهداشتی که تهدیدی علیه سلامت عمومی است، اقدامات و تمهیدات لازم به عمل خواهد آمد و با مجازات های قانونی مواجع می شوند.

وی با اشاره به سامانه ۱۹۰ مرکز بهداشت شهرستان جهت دریافت پیشنهاد و نظرات شهروندان مبنی بر اطلاع رسانی در مورد تخلفات و موارد مشکوک به این سازمان گفت: کشک های فاسد کشف شده مذکور بسیار خطرناک و مسموم کننده و در عین حال عامل بیماری های فراوانی است که به سرعت در امحای آنها تلاش و اهتمام لازم در دستور کار این نهاد اجرایی قرار گرفت.

کارشناس مسئول مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه با تاکید و توصیه بر تهیه مواد غذایی سالم و بهداشتی اظهار  داشت: به شهروندان توصیه می کنیم جهت تهیه مواد غذایی مورد نیاز به آرم بهداشتی و مهر استاندارد محصولات توجه لازم را داشته و به مراکز معتبر و سوپرمارکت های بهداشتی عرضه مواد غذایی مراجعه کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۴۵ تن کشک فاسد و غیر بهداشتی در کرمانشاه کشف شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X