ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آموزش‌های مهارتی محصول‌محور در اردبیل مستندسازی می‌شود

مهارت زندانی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اردبیل گفت: برای رسیدن به نتایج مورد نظر در حوزه اشتغالزایی برای مهارت‌آموزان در استان آموزش‌های مهارتی محصول‌محور در اردبیل مستندسازی می‌شود تا در زمینه آموزش آنها اقدامات عملی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، یونس ممی‌زاده صبح امروز در جلسه شورای اداری فنی و حرفه‌ای استان اردبیل اظهار داشت: هر مرکز باید یک نظام برنامه‌ریزی منسجم داشته باشد و بتواند با تحلیل و ارزیابی مداوم نسبت به بازخوردهای عملکرد خود اقدام کند.

وی تحلیل آمار و اطلاعات و کار بست نتایج را از اهم وظایف روسای مراکز برشمرد و بیان کرد: باید این امر مورد توجه مسئولان مراکز فنی و حرفه‌ای در استان باشد تا بتوانیم به اهداف تعیین‌شده به نحو درستی دست یابیم.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اردبیل استقرار سیستم جامع نظارتی برای بهبود وضعیت موجود، تعامل و ایجاد پیوندهای عاطفی بین همکاران و تعامل با معاونان و روسای واحدهای اداره کل را از رسالت‌ها و برنامه‌های مهم عنوان کرد.

ممی‌زاده افزود: برای رسیدن به نتایج مورد نظر در حوزه اشتغالزایی برای مهارت‌آموزان در استان آموزش‌های مهارتی محصول‌محور در اردبیل مستندسازی می‌شود تا در زمینه آموزش آنها اقدامات عملی انجام شود.

وی گفت: ساماندهی مواد مصرفی در مراکز، هدایت مربیان به سمت کارهای علمی و پژوهشی، سوق دادن آموزش‌ها به سمت حرفه‌های کشاورزی، دامپروری و آموزش در صنایع و تأکید بر آموزش ضمن خدمت مربیان و پرسنل اداری از دیگر برنامه‌ها و وظایف روسای مراکز فنی و حرفه‌ای استان است.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اردبیل تصریح کرد: برای رسیدن به اهداف سازمانی و اولویت‌های تعیین‌شده در استان با توجه به ظرفیت‌های بومی استان باید تمامی مسئولان مربوطه و روسای مراکز همکاری و تعامل همه‌جانبه‌ای داشته و برای رسیدن به این اهداف برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X