فعالیت‌های ورزشی در مدارس اردبیل ساماندهی می‌شود

ورزش مدارس مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با آغاز به کار هیئت ورزشی دانش‌آموزان استان فعالیت‌های ورزشی و تربیت بدنی در مدارس استان اردبیل ساماندهی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، احمد ناصری صبح امروز در جلسه بررسی و تشریح فعالیت‌های هیئت ورزش دانش‌آموزی استان اردبیل اظهار داشت: با برگزاری انتحابات اعضای هیئت ورزشی دانش‌آموزان استان اردبیل مشخص و تعیین شده تا فعالیت‌ها خود را آغاز کنند.

وی با اشاره به اهداف هیئت و با توجه به ترسیم و تعریف اهداف ویژه هیئت‌های ورزشی دانش‌آموزی افزود: انتظارمی‌رود با تمرکززدایی از فعالیت‌های استانی روسای هیئت‌ها بتوانند همدلی ویژه‌ای را بین داوران، مربیان، حوزه ستادی و اجرایی برقرار کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با ایجاد چنین همدلی در این راستا شاهد نسلی پویا، شاداب و با نشاط خواهیم بود که این امر جزو یکی از اولویت‌های مهم نظام تعلیم و تربیت بوده و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام می‌شود.

ناصری با بیان اینکه با فعالیت هیئت ورزشی دانش‌آموزان استان فعالیت‌های ورزشی و تربیت بدنی در مدارس استان اردبیل ساماندهی می‌شود، تصریح کرد: مربیان و معلمان تربیت بدنی باید در بطن جامعه ورزش دانش‌آموزان وارد شوند تا شاهد پیشرفت و رشد و تعالی ورزش دانش‌آموزی استان باشیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به تاریخچه تشکیل هیئت ورزش دانش‌آموزی استان اردبیل بیان کرد: امیدواریم بتوانیم اهداف و برنامه‌های این هیئت را به شکل درستی عملیاتی کنیم.

علیرضا گلشن اظهار کرد: باید برای ارتقا و پیشرفت ورزش قهرمانی در آموزش و پرورش همه اعضا مجمع همکاری‌های لازم را با رئیس هیئت ورزش دانش‌آموزی استان داشته باشند تا بتوان به اهداف مورد نظر دست یافته و توسعه فعالیت‌های کیفی ورزشی را در مدارس شاهد باشیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فعالیت‌های ورزشی در مدارس اردبیل ساماندهی می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X