ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارتباط روابط عمومی و خبرنگار موفقیت سازمان را رقم می زند

مرتضی رهنما در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فرارسیدن روز روابط عمومی، گفت: روابط عمومی و خبرنگاران پل ارتباطی محکم میان ادارات و مردم هستند.

وی ادامه داد: از طرفی باید به این موضوع نیز توجه داشت که ارتباط روابط عمومی و خبرنگار باعث موفقیت یک مجموعه و سازمان می شود.

مدیر کل استاندارد فارس با بیان اینکه روابط عمومی در مجموعه استاندارد وظیفه ترویج را بر عهده دارد، گفت: تدوین، اجرا و ترویج سه مرحله مهم در مجموعه استاندارد است که در این راستا روابط عمومی وظیفه ترویج را بر عهده دارد.

رهنما تصریح کرد: ترویج قوانین استاندارد و آگاه ساختن مردم وظیفه بسیار مهمی در مجموعه استاندارد است زیرا مردم باید با اطمینان کامل خریدهای مختلف خود را انجام دهند.

وی افزود: خرید کالای استاندارد برای مردم باید همراه با اطمینان باشد زیرا تولید کننده تعهد کرده هرگونه اشکال مربوط به تولید را برطرف کند.

مدیر کل موسسه استاندارد فارس با اشاره به اینکه مردم باید مشکلات و شکایت های خود را با این مجموعه مطرح کنند، گفت: تمامی مردم چنانچه کالایی را خریداری کردند اما کیفیت و کارایی استاندارد را نداشت می توانند شکایت خود را به موسسه استاندارد مطرح کنند تا ما بدون طی کردن مراحل زمانبر به شکایت آنها رسیدگی کنیم.

رهنما تاکید کرد: مردم با اطمینان کالای استاندارد را خریداری می کنند بنابر این نباید مشکلی برای آنها ایجاد شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده