ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتقادات تند وزیر احمدی‌نژاد به برجام: آنها که برجام را پردستاورد جلوه می‌دهند، نفوذی‌اند

یکی از نمایندگان تهران، برجام را بی دستاورد خواند و خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا به جای عذرخواهی از مردم، طلبکارید! آفتاب : به گزارش خبرآنلاين، مسعود ميرکاظمي وزير نفت دولت احمدي نژاد در نطق امروز خود با اشاره به تصويب برجام، گفت: اي کاش دولت به جاي ناله در پرداخت يارانه کمي به نارضايتي مردم در اين زمينه توجه مي کرد، همان گوش‌هاي ناشنوايي که انتقادات را در راستاي همسويي با رژيم صهوينيستي قلمداد مي کرد.

اهم اظهارات وي از اين قرار است:

*هيچ ضمانتي براي اجراي برجام نيست و براي عذرخواهي از مردم، طلبکارانه مي گويند که دستاوردهاي زيادي داشتند.

*چرا امروز عده اي برجامي که نتيجه اي ندارد را پرنتيجه جلوه مي دهند؟ آنها در زمين خودي بازي مي کنند يا در زمين دشمن؟ نفوذ همين است!

*افرادي که مي گفتند از تاخير برجام روزانه ميلياردها دلار ضرر مي بينيم چرا هزينه هاي تاخير پسا برجام را محاسبه نمي کنند؟

*آقاي روحاني مردم حس کرده اند که برجام جز سرابي بيش نبود و حتي بدنه اعضاي هيات دولت از ظريف و عراقچي  و سيف نيز به اين موضوع اعتراف مي کنند. برگرديد و به کتاب ديپلماسي هسته اي که خودتان نوشته ايد مراجعه کنيد، بعد از تعهد ايران و تعليق هسته اي با عدم اجراي تعهدات آمريکا و اروپا روبرو شديد و شما طي نامه اي به البرادعي از شکست اجباري مذاکرات ياد کرديد و نوشتيد اگر نگوييم «هيچ»، اما ايران به دستاوردهاي اندکي رسيد. تاريخ تکرار شده چرا عبرت نمي گيريد و دوباره هزينه مي کنيد؟ خوب مي دانيد که اگر از برجام برگرديد، بار ديگر آتش تهديدها افزايش مي يابد کما اينکه از هم اکنون آغاز شده است. شما هيچ ابزاري براي اعمال فشار نداريد و وزارت خارجه تنها فشار ايميلي مي آورد که گويي ابزار برنده اي است!

*برجام نه تنها دستاوردي نداشته بلکه فعالان اقتصادي را را هم معطل کرده و رکود بيشتري را در کشور دامن زده است.

*حکايت برجام و دستاوردهاي آن حکايت خياطي است که اصلا لباسي براي پادشاه ندوخته بود و او را برهنه با لباسي خيالي به ميان مردم فرستاد و مردم از ترس پادشاه براي او به به و چه چه مي کردند. در حالي که آبروي پادشان رفته بود! الان هم عده اي به دروغ از برجام و دستاوردهاي آن سخن مي گويند در حالي که اصلا چيزي وجود ندارد.

*تاکيدتان بر اجراي برجام دو سه هم جاي تعجب دارد و معلوم نيست از کجا ديکته مي شود و برخي رسانه ها به اين پروژه ضد امنيت ملي دامن مي زنيد. چرا با رفتار دوگانه و در سايه رهبري حرف خودتان را مي زنيد؟ حتما شوراي نگهبان در تاييد صلاحيت ها به اين رفتارهاي دوگانه توجه مي کند.

*وزراي ميليارد شما و تفاخرشان در استفاده از خودروهاي لوکس  با روحيه شهيد پروري مردم هماهنگ نيست.

*خاطره اي از آيت الله مدني نقل کنم. ايشان با اشاره به داستان يوسف و زليخا گفت که زنان ملامتگر زليخا، با ديدن يوسف، دست خود را حين پوست کردن ترنج برديد. ايشان سپس به گريه افتاده و گفتند نکند در محشر قيامت، محمدرضا پهلوي جلوي ما را بگيرد و بگويد ديديد که وقتي ترنج به دستتان دادند، شما هم دستتان را بريديد!

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X