ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقش روابط عمومی صنعت نفت در انتقال اطلاعات برجسته است

ساسان حبیبی نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تبریک 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، گفت: روابط عمومی ها پل ارتباطی درون و بیرون سازمان محسوب می شوند و عملکرد بهتر این بخش با اطلاع یابی و اطلاع رسانی صحیح محقق خواهد شد.
وی بیان کرد: هم اکنون روابط عمومی های صنعت نفت را افرادی کارآمد تشکیل می دهند که با دانش کافی درصدد جمع آوری، پایش و انتشار اخبار مورد نیاز مردم در این بخش هستند.
حبیبی نژاد ابراز کرد: روابط عمومی مغز متفکر و موتور محرکه و شریان حیاتی یک دستگاه محسوب می شود که با هنر و علم اجتماعی درون و برون دستگاه را به هم پیوند و هدف و چگونگی برنامه ها را ترسیم می کند.
وی گفت: منشا و ایجاد روابط عمومی ها در کشور برای نخستین بار در صنعت نفت بوده است.
وی با اشاره به ویژگی و متمایز بودن روابط عمومی نفت گچساران نسبت به سایر سازمان ها و شرکت ها گفت : شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به لحاظ موقعیت خاص و جغرافیایی خود و پراکندگی تاسیسات در سطح چهار استان ، خوزستان ، کهگیلویه و بویراحمد ، بوشهر و فارس از ویژگی خاصی برخوردار است.
حبیبی نژاد اظهار داشت : گستردگی عملیات در حوزه چهار استان موجب شده که روابط عمومی نفت گچساران از حیث مکاتبات اداری ، مراجعه ، درخواست های گوناگون ، جلسات و سایر مسئولیت های محوله و حضور در جلسات استان های مختلف با حجم وسیعی از کارهای گوناگون روبرو باشد .
وی ادامه داد: روابط عمومی صنعت نفت در سال گذشته در بیش از 280 جلسه حضور فعال داشته است.
حبیبی نژاد با بیان اینکه رسانه ها به عنوان بازوان اصلی نفت گچساران هستند گفت: خوشبختانه در سالی که گذشت روابط عمومی نفت گچساران برای نخستین بار آموزش خبرنگاران را در اولویت کاری خود قرار داد.
رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: با توجه به گستردگی جغرافیایی این شرکت در سال گذشته پاسخگوی بیش از یک هزارو 700 نامه و درخواست برون سازمانی بوده است.
وی با تاکید بر دیدگاه صنعت نفت در خصوص عملکرد روابط عمومی ها افزود: تاکید صنعت نفت بر عملکرد روابط عمومی ها بر اساس شفافیت و صداقت است لذا از این رو ارائه و انتشار اخبار و اطلاعات به موقع باید بر اساس واقعیت ها و مستندات موجود انجام شود.
2082/6162

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده