کشف 30 کیلوگرم حشیش در البرز

سرهنگ مهدی فضلعلی شاه روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: ماموران اداره مبارزه با موادمخدر استان البرز درپی خبری مبنی بر فعالیت فردی قصد انتقال و فروش مواد مخدر دراین استان را دارد که موضوع به صورت ویژه دردستورکار پلیس قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران با کار اطلاعاتی خود محل تردد این فرد رد یابی کرده و وی دریک اقدام غافلگیرانه درجاده مخصوص گرمدره با یک دستگاه خودرو پژو پرشیا دستگیر کردند .
وی گفت : دربازرسی ازخودرو وی که مواد را درزیر صندلی عقب خودرو جاسازی کرده بود 30کیلوگرم حشیش کشف شد .
فضلعلی شاه خاطرنشان کرد: متهم پس ازدستگیری دراعترافات خود اذعان داشت که قصد داشت این مواد ها را به استان البرزانتقال دهد .
وی افزود: متهم دستگیر شده تحویل مراجع قضایی شده است .
وی گفت : موضوع مهم مبارزه با مواد مخدر با جدیت کامل دراستان البرز درحال اجراست و پلیس های تخصصی با اجرای طرحهای مختلف پاکسازی و دستگیری متهمان تمام تلاش خود را برای محیطی امن برای مردم بکاربسته اند.
2098/1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشف 30 کیلوگرم حشیش در البرز» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X