ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترامپ نسبت به تکرار حملات 11 سپتامبر هشدار داد

وی در مصاحبه دیروز خود با رادیوی مرزبانی آمریکا گفت که پناهجویانی که با گوشی های داعش وارد آمریکا می شوند، حملات 11 سپتامبر را تکرار خواهند کرد.
او افزود که پناهجویان با گوشی هایی وارد آمریکا می شوند که پرچم داعش بر آنها نقش بسته و این گروه هزینه های مخابراتی آنان را تامین می کند.
در جریان حملات 11 سپتامبر 2001 آمریکا که با استفاده از چهار فروند هواپیمای مسافری ربوده شده انجام شد، حدود سه هزار نفر کشته شدند. القاعده مسئولیت این حملات را برعهده گرفت.
نامزد غیر رسمی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا گفت: 'این پناهجویان آه در بساط ندارند ولی تلفن همراه دارند. چه کسی اعتبار این گوشی ها را شارژ می کند؟'
وی هشدار داد که سیاست های مهاجرتی کلینتون آمریکا را به خطر خواهد انداخت.
ترامپ گفت: 'کلینتون می خواهد که سیل سوری ها وارد آمریکا شود. ما نمی دانیم که این پناهجویان سوری هستند یا خیر چرا که مدرکی با خود ندارند. خواهید دید که این پناهجویان چه مشکلاتی را بوجود خواهند آورد.'
به گزارش ایرنا، سیاستهای مهاجرتی ترامپ در مورد پناهجویان خاورمیانه و مهاجران مکزیکی با واکنش رسانه ها و دولتهای دیگر مواجه شده است. مکزیک و انگلیس بیشترین مخالفتها را با این سیاستها ابراز کرده و آن را به دفعات محکوم کرده اند.
دونالد ترامپ در پی پیروزیهای پیاپی در رای گیری های درون حزبی و کنار رفتن رقبای خود از دور رقابتها تنها 103 نماینده تا کسب نامزدی حزب جمهوریخواه در انتخابات سراسری 18 آبان ریاست جمهوری آمریکا فاصله دارد. در 7 ژوئن انتخابات مقدماتی پایان می یابد و تا آن زمان رای دهندگان جمهوریخواه در 7 ایالت دیگر پای صندوقهای رای خواهند رفت تا تکلیف 375 نماینده باقی مانده را روشن کنند.
اروپام**3092**1517

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده