ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خبرگزاری جمهوری اسلامی سرسلسله فعالیت رسانه ای در استان سمنان است

ایرج کارخائی روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان به مناسب 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، افزود: خبرگزاری ایرنا امید، خاستگاه و ملجا کار رسانه ای در بین اصحاب رسانه ای در استان سمنان است.
وی با بیان اینکه خبرگزاری جمهوری اسلامی جایگاه شایسته ای در بین رسانه ها دارد ، تصریح کرد: خبرنگاران ایرنا در استان سمنان همواره در کنار مدیران دستگاه های اجرایی، در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به افکار عمومی فعالیت ارزشمندی دارند.
وی با تقدیر از فعالیت خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان خاطرنشان کرد: خبرگزاری ایرنا ظرفیت و توانمندی ویژه دارد که روابط عمومی دستگاه های اجرایی می توانند برای انجام رسالت خود، از این ظرفیت بهره گیری لازم را داشته باشند.
کارخائی تاکید کرد: روابط عمومی ها باید در استفاده از توانمندی های رسانه ای خبرگزاری ایرنا در استان سمنان به منظور انجام اهداف و وظایف خود پیشقدم باشند.
وی خبرگزاری جمهوری اسلامی را همراه و همپای برنامه های دولت تدبیر و امید در کشور ذکر و اضافه کرد: خبرگزاری ایرنا منصفانه در مسیر آگاهی بخشی از فعالیتهای دولت یازدهم، مرج دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان با اشاره به حضور فعالانه خبرنگاران خبرگزاری ایرنا استان در تمام حوزه ها، تصریح کرد : روابط عمومی ها باید هم افزایی خود با خبرگزاری ایرنا د راستان سمنان را افزایش دهند.
وی با اشاره به 27 اردیبهشت روز روابط عمومی ها، روابط عمومی و رسانه را مکمل فعالیت و یاور همدیگر دانست و گفت: هیچ روابط عمومی، بدون تعامل با رسانه ها به موفقیت نمی رسد.
کارخائی با بیان اینکه رسانه ها ظرفیت مهم آگاهی بخشی اجتماعی دارند که روابط عمومی ها باید به بهترین شکل از این توانمندی استفاده کنند، ادامه داد : در استان سمنان فضای مناسبی بین روابط عمومی ها و اهالی رسانه وجود دارد که از این هم افزایی می توان برای انعکاس دستاوردهای نظام و دولت بهره برد.
وی برگزاری انتخابات هفتم اسفند و همایش سرمایه گذاری در سال گذشته و انعکاس سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری به سمنان در سال 95 را نماد هم افزایی خبری و رسانه ای در استان سمنان عنوان کرد.
وی با اشاره به چالش های فعالیت روابط عمومی ها، گفت: با گذشت 6 دهه از فعالیت روابط عمومی در ایران، این واحد در سازمانها به ساختار قوی و استوار دست نیافته است و در شرایط امروز نیز نیاز به آموزش های نوین برای حضور و بهره برداری بیشتر از فضای مجازی و الکترونیک دارد.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان با بیان اینکه هنوز نگرش مدیران به روابط عمومی ها مناسب نیست و باید نگاه تخصصی فارغ از نگاه روزمره، خدماتی و پشتیبانی باشد، افزود: بدون نگاه درست مدیران به روابط عمومی، روابط عمومی به موفقیت نمی رسد.
رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان نیز در این دیدار با اشاره به نقش رسانه ها در کنار روابط عمومی ها در انعکاس دستاوردها نظام اسلامی و مشکلات جامعه گفت: رسانه ها می توانند با طرح چالش ها و مشکلات، به توسعه کشور و استان کمک کنند.
جانعلی فتحی با اشاره به توانمندی خبرگزاری جمهوری اسلامی ،از روابط عمومی خواست از ظرفیت این رسانه برای انعکاس اقدامات و رفع چالشها استفاده کنند و گفت: روابط عمومی ها، رسانه ها را بازوی خود در مسیر انجام رسالت خود بدانند.
در این بازدید ابراهیم پورتقی مسوول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و هادی ایزدخواه کارشناس روابط عمومی استانداری سمنان حضور داشتند.
27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی است و در استان سمنان دیدار مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی با امام جمعه سمنان، تقدیر از روابط عمومی ها ،همایش روابط عمومی ها از برنامه های هفته روابط عمومی در استان سمنان است.
6103/6026

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X