تخریب یک جریان سیاسی با پمپاژ ناامیدی ضربه به نظام است

رمضانعلی شجاعی کیاسری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: امید و اعتماد، مولفه هایی هستند که جامعه بدان ها نیاز دارد و این امر به وسیله رسانه هایی که افکار عمومی را در دست دارند؛ محقق می شود.
وی با بیان اینکه گاهی شاهد تلاش برخی افراد برای پمپاژ ناامیدی و یاس در جامعه هستیم، گفت: آنان از این امر غافل هستند که خسارت اصلی به رقیب سیاسی و جناحی وارد نمی شود و در واقع به کل نظام بر می گردد.
این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: هر نوع تخریب، فضاسازی و نا امید کردن مردم در واقع صدمه زدن به نظام تلقی می شود.
وی ادامه داد: هرچند دوام جامعه نیازمند نقد و نقادی است اما این امر بایستی به صورت زشت و زیبا و توامان با یکدیگر صورت گیرد.
شجاعی کیاسری اظهار داشت: این امر بدان معناست که باید در نقادی، زیبایی های کار را هم دید و عزت و خودباوری مردم را نگه داشت.
وی گفت: اگر هم قرار است در نقد مشکلاتی بیان شود، باید راهکارهای برطرف ساختن آن ایرادها نیز بیان شود.
فراهنگ**9187**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تخریب یک جریان سیاسی با پمپاژ ناامیدی ضربه به نظام است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X