ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرویز پرستویی وارد گود کشتی‌ شد

در فیلم تازه مهدی نادری،‌ پرویز پرستویی نقش یک کشتی‌گیر بازنشسته را ایفا می‌کند که اتفاقاتی زندگی‌اش را وارد مسیر تازه‌ای می‌کند.پرویز پرستویی این روزها به دنبال تأمین مالی این فیلم است. مشرق: پرویز پرستویی در دومین تجربه تهیه کنندگی‌اش بعد از فیلم «دو»، فیلم سینمایی تازه مهدی نادری را تهیه می‌کند. مهدی نادری که ساخت فیلم سینمایی «بدرود بغداد» را در کارنامپرستویی وارد گود کشتی‌ شده دارد. با این فیلم به موفقیت‌های زیادی رسید اما ساخت فیلم دومش چند سالی طول کشید.

طی این سال‌ها فیلم‌نامه و فیلم‌های زیادی به عنوان فیلم تازه مهدی نادری نام برده شدند. اما هیچ کدام از آن‌ها جلوی دروبین نرفتند یا با کارگردان دیگری ساخته شدند تا این که سال گذشته فیلم سینمایی «افسانه شکارچیان گرگ» را جلوی دوربین برد؛ فیلمی که مهدی نادری ابتدا آن را به گروه هنر و تجربه جشنواره فجر ارائه داد. اما بعد از مدتی از حضور در جشنواره فجر انصراف داد. حال با فاصله کوتاهی،‌ این کارگردان قصد دارد فیلم سومش را جلوی دوربین ببرد.

بازگشت قهرمان

فیلم تازه مهدی نادری موضوع اجتماعی دارد و پرویز پرستویی علاوه بر نقش اصلی این فیلم،‌ تهیه کنندگی آن را هم برعهده دارد. مهدی نادری قصد دارد فیلم متفاوتی نسبت به کارهای قبلی‌اش بسازد و در نگارش فیلم‌نامه این فیلم از مشاوره علیرضا نادری استفاده کرده است. نکته قابل توجه در نگارش فیلم تازه مهدی نادری،‌ توجه به عنصر قهرمان پروری در سینمای ایران است. فیلم تازه مهدی نادری هنوز نامی ندارد و فیلم‌نامه‌اش از طرح‌های قدیمی مهدی نادری است و این کارگردان قصد دارد فیلم تازه‌اش را طی ماه‌های آینده جلوی دوربین ببرد.

نقش متفاوت پرویز پرستویی

در فیلم تازه مهدی نادری،‌ پرویز پرستویی نقش یک کشتی‌گیر بازنشسته را ایفا می‌کند که اتفاقاتی زندگی‌اش را وارد مسیر تازه‌ای می‌کند. به گزارش سینما، پرویز پرستویی این روزها به دنبال تأمین مالی این فیلم است. لازم به ذکر است، مهدی نادری و پرویز پرستویی قصد داشتند سال گذشته این فیلم را جلوی دوربین ببرند که به علت بازی پرویز پرستویی در «بادیگارد» تولید آن به تعویق افتاد. پرویز پرستویی که برای «بادیگارد» سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فجر را به دست آورد، بعد از آن قرار بود در فیلم تازه کیوان علیمحمدی و امید بنکدار بازی کند اما تولید این فیلم به دلیل مشکلات مالی به تعویق افتاد تا پرستویی در فعالیت تازه‌اش مقابل دوربین نادری برود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده