ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واقعیت روز نکبت

در حالی که این روزها به مناسبت روز نکبت، همایش و نمایش در تهران به یاری فلسطینیان آمده است، نخست  وزیر رژیم صهیونیستی که پاسخی در برابر افکار عمومی جهانی ندارد، حمله را به عنوان بهترین راه جهت دفاع برگزیده و ایران را متهم کرده است. بخش سیاست تبیان فلسطین

نخست  وزیر رژیم صهیونیستی ایران را متهم کرده که در حال «مقدمه  چینی برای یک هولوکاست دیگر» است. همزمان دستیار جان کری از دولت ایران خواست به جای تشویق چنین دیدگاهی به محکوم ساختن آن بپردازد.
در حالی که این روزها به مناسبت روز نکبت، همایش و نمایش در تهران به یاری فلسطینیان آمده است، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که پاسخی در برابر افکار عمومی جهانی ندارد، حمله را به عنوان بهترین راه جهت دفاع برگزیده و ایران را متهم کرده است.

هولوکاست به معنای کشتار جمعی است. ما هم اکنون شاهد بزرگترین کشتار توسط رژیم صهیونیستی در غزه و فلسطین هستیم

به گزارش اکسپرس، بنجامین در جلسه هیأت دولت با اشاره به برنامه های ایران در سالروز بیرون  راندن فلسطینیان از خانه های خود در 68 سال پیش، مدعی شده تهران هولوکاست را انکار می کند و آن را به سخره می گیرد، اما در تدارک برای یک هولوکاست دیگر است. وی که جایگاه مدعی و متهم را عوض کرده بود،  ادامه داد : "من فکر می  کنم هر کشوری در جهان باید در برابر این اقدام بایستد و آن را به شدت محکوم کند."
مسعود شجاعی دبیر نمایشگاهی که در انتقاد از اقدامات رژیم صهیونیستی در تهران برگزار شده، چنین اتهامی را رد می کند. او می گوید برگزاری چنین نمایشگاهی به معنای انکار هولوکاست نیست، بلکه برای جلوگیری از یک هولوکاست دیگر، این بار از سوی اسرائیل و علیه مردم فلسطین است.
او در نمایشگاهی که هرساله برگزار می شود و در این دوره میزبان 150 اثر از 50 کشور دنیا است، اظهار کرد هولوکاست به معنای کشتار جمعی است. ما هم اکنون شاهد بزرگترین کشتار توسط رژیم صهیونیستی در غزه و فلسطین هستیم.  در یکی از آثار نیز نتانیاهو در قالب یکی از سربازان داعش به تصویر درآمده که در حال نابودی جهان اسلام است.
همزمان دستیار جان کری که به همراه او عازم منطقه شده است، خود را مثل نتانیاهو به کوچه چپ زد و گفت نگران است «چنین مسابقاتی منجر به انکار هولوکاست، تجدیدنظر در واقعیات تاریخی و سخنان آشکارا ضدیهودی شود». تونر از دولت ایران خواست به جای تشویق چنین دیدگاهی به محکوم  ساختن آن بپردازد زیرا چنین اقداماتی «توهین به خاطره میلیون ها انسانی است که در هولوکاست کشته شدند. پیش تر جان کری نسبت به تداوم شهرک سازی های غیرقانونی در سرزمین های فلسطینی انتقاد کرده بود.


منبع : مشرق

[ منبع این خبر سایت تبیان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده