ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حدیث امروز: درود فرستادن بر ولى امر منتظر (ع) در کلام امام عسکری (ع) -آکا

سایت سرگرمیsmsاس ام اس،پیامک ,[categoriy]

حدیث امروز: درود فرستادن بر ولى امر منتظر در کلام امام عسکری

حدیث امروز: درود فرستادن بر ولى امر منتظر (ع) در کلام امام عسکری (ع) -آکاحدیث امروز: درود فرستادن بر ولى امر منتظر (ع) در کلام امام عسکری (ع) -آکا

آکاایران: حدیث امروز: درود فرستادن بر ولى امر منتظر (ع) در کلام امام عسکری (ع)

آکاایران: امام حسن عسکرى علیه السلام ـ در درود فرستادن بر ولى امر منتظر علیه السلام-: بار خدایا، بر ولى خود و فرزند اولیایت درود فرست؛ همانان که اطاعت از ایشان را فرض دانستى و حق آنان را واجب شمردى و پلیدى را از وجودشان زدودى و به کلى پاک و پاکیزه شان گردانیدى.

به گزارش آکاایران: بار خدایا، به واسطه او دینت را مدد و حمایت کن و به وسیله او دوستان خود و دوستان او و شیعیان و یارانش را یارى رسان و ما را از آنان قرار ده.

بار خدایا! او را از گزند هر بیدادگر و سرکشى و از گزند همه آفریدگانت، محفوظ بدار.

و از پیش رو و پشت سر و از راست و چپش، او را نگهدار و از این که بدى و آسیبى به او برسد، پاسدارى و حراستش فرما. و با حفظ او، رسول و خاندان رسول خود را حفظ کن؛

 

عدالت را با دست او آشکار ساز و او را نصرت عطا فرما و یارانش را یارى رسان و کسانى را که تنها و بى یاورش گذارند، تنها و بى یاور گذار.

و به دست او، جباران کفر پیشه را درهم شکن و کافران و منافقان و ملحدان را، هرچه باشند و هر کجا باشند، در شرق عالم و غرب آن، در خشکى ود ر دریا، همگى را نابود کن.

و به وسیله او زمین را آکنده از عدل و داد گردان و دین پیامبرت ـ درود بر او و خاندانش ـ را رونق بخش و ما را، بار خدایا! از یاران و مددکاران و پیروان و شیعیان او قرار ده و مرا زنده بدار تا ببینم که خاندان محمد به آرمانها و آرزوهایشان رسیده اند و دشمنان آنان به آن چه از آن مى ترسیدند، گرفتار آمده اند، آمین اى معبود راستین.

 

متن حدیث:

الإمام العسکری علیه السلام ـ فِی الصلاهِ عَلى وَلِی الأَمرِ المُنتَظَرِ علیه السلام ـ : اللهُم صَل عَلى وَلِیکَ وَابنِ أولِیائِکَ الذینَ فَرَضتَ طاعَتَهُم ، وأوجَبتَ حَقهُم، وأذهَبتَ عَنهُمُ الرجسَ وطَهرتَهُم تَطهیرًا.
اللهُم انتَصِر بِهِ لِدینِکَ، وَانصُر بِهِ أولِیاءَکَ وأولِیاءَهُ وشیعَتَهُ وأنصارَهُ وَاجعَلنا مِنهُم.

اللهُم أعِذهُ مِن شَر کُل باغٍ وطاغٍ ومِن شَر جَمیعِ خَلقِکَ، وَاحفَظهُ مِن بَینِ یَدَیهِ ومِن خَلفِهِ وعَن یَمینِهِ وعَن شِمالِهِ ، وَاحرُسهُ وامنَعهُ أن یوصَلَ إلَیهِ بِسوءٍ، وَاحفَظ فیهِ رَسولَکَ وآلَ رَسولِکَ، و أظهِر بِهِ العَدلَ وأیدهُ بِالنصرِ، وَ انصُر ناصِریهِ، وَاخذُل خاذِلیهِ، وَاقصِم بِهِ جَبابِرَهَ الکَفَرَهِ، وَاقتُل بِهِ الکُفارَ وَالمُنافِقینَ وجَمیعَ المُلحِدینَ، حَیثُ کانوا وأینَ کانوا مِن مَشارِقِ الأَرضِ ومَغارِبِها وبَرها وبَحرِها، وَاملَأ بِهِ الأَرضَ عَدلاً، وأظهِر بِهِ دینَ نَبِیکَ عَلَیهِ وآلِهِ السلامُ، وَاجعَلنِی اللهُم مِن أنصارِهِ وأعوانِهِ وأتباعِهِ وشیعَتِهِ، وأرِنی فی آلِ مُحَمدٍ ما یَأمُلونَ وفی عَدُوهِم مایَحذَرونَ، إلهَ الحَق آمینَ.

پینوشت: «مصباح المتهجد، صفحه ۴۰۹»

[ منبع این خبر سایت آکاایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X