ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری جلسه شورای هماهنگی بانکها در بانک قرض الحسنه مهرایران

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، سیامک دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران به عنوان میزبان جلسه شورای هماهنگی مدیران عامل بانکها در سال 95 ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بیان داشت: رجاء واثق داریم که این جلسه در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری به نام سال "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" مزین گردیده، مانند سایر جلسات شورای هماهنگی مدیران عامل بانک ها منشأ خیر و برکت باشد.
وی ادامه داد: امیدوارم که موجبات تعامل حضوری که بین مدیران محترم عامل بانک ها فراهم آمده باعث شود تا از یک هم افزایی بسیار مناسب در بازار پول و سیستم بانکی برخوردار باشیم.
در ادامه این نشست رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به نقش محورهای مالیاتی در حوزه بانکی اظهارداشت: مسائل بانکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در تصمیم گیری ها خصوصا در زمینه های مالیاتی باید به نحوی عمل شود که خللی در فعالیت های بانک ها ایجاد نکند.
وی با اشاره به تصریح وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص اجرای طرح جامع مالیاتی افزود: با تاکیدات وزیر محترم امور اقتصادی بنا شده تا طرح جامعه مالیاتی تا بهمن ماه امسال تکمیل و ابلاغ گردد.
تقوی نژاد خاطرنشان ساخت: چنانچه این طرح به نتیجه برسد بسیاری از سوء تفاهم های موجود میان سازمان و مودیان بر طرف خواهد شد.
وی ادامه داد: در این نرم افزار کلیه اطلاعات و مشخصات مودیان کشور پیش بینی و از مبادی مختلف جمع آوری شده است.
همتی مدیرعامل بانک ملی و رئیس شورای هماهنگی در ادامه با اشاره به مذاکرات صورت گرفته در خصوص محاسبه نرخ سود مطالبات بانک ها از دولت بیان داشت: خوشبختانه طی کارگروهی تفاهم شد تا بدهی دولت به سیستم بانکی از سال 1394 بر مبنای مصوبات شورای پول و اعتبار برآورد گردد.
وی در ادامه از دیدار با مراجع عظام قم خبر داد و گفت: لازم است در سال جاری بانک ها براساس منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی، سیاست های خود را براساس رشد و توسعه تولید ملی تنظیم نمایند.
در ادامه جلسه، پرویزیان رییس کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی درباره مباحث مختلف همچون رفع موانع تولید، تعیین و تکلیف مالیات بانک ها، اظهارنامه مالیاتی و اخذ مفاصاحساب در خصوص املاک تملیکی و غیره با سایر مدیران عامل شبکه بانکی کشور به تبادل نظر و گفتگو پرداخت.
 
 
  منبع این خبر سایت شمانیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده