ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سامانه تلفن بانک ملی راه اندازی شد

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  شماره تلفن های 2784 و 09622 جهت اطلاع از مانده حساب و سه گردش آخر حساب متمرکز و پرداخت قبوض خدماتی مشتریانی که حساب سیبا دارند تعبیه شده است.
ضمنا خاطر نشان می سازد این شماره ها بصورت شبانه روزی هر دو خدمت بالا را تواما به مشتریان محترم عرضه می نماید.
مشتریان محترم جهت استفاده از سامانه تلفنبانک بانک ملی ایران باید در وهله اول با مراجعه به یکی از دستگاههای خودپرداز این بانک و انتخاب گزینه تغییر رمز- انتخاب رمز دوم ، برای خود یک کد 5 تا 12 رقمی را به عنوان رمز دوم تعریف کنند.
در استفاده از سامانه تلفنبانک داشتن رمز دوم برای شماره کارت و درصورت استفاده از شماره حساب ، رمز تلفن بانک حساب، الزامی است.
در این سامانه مشتریان می توانند با واردکردن شماره حساب و رمز حساب از خدماتی مثل دریافت موجودی حساب در لحظه، اطلاع از سه گردش آخر حساب، دریافت صورت حساب از طریق نمابر، تغییر رمز حساب و اطلاع از آخرین وضعیت چک مورد نظر خود بهره مند شوند.
همچنین با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم کارت می توانند دریافت موجودی حساب در لحظه، اطلاع از سه گردش آخر حساب، دریافت صورت حساب از طریق نمابر، اعلام مفقودی کارت، اعلام رمز حساب، رمزدوم ملی کارت از طریق دستگاههای خود پرداز بانک ملی و توسط صاحب کارت را داشته باشند.
از دیگرقابلیت‌های تلفن بانک، فراهم آوردن امکان پرداخت قبوض خدماتی آب، برق، تلفن ثابت ، تلفن همراه، گاز و قبوض شهرداری است. مشتریان بانک می توانند با استفاده از تلفن بانک (09622 ) و وارد کردن شماره کارت و رمز دوم و شناسه قبض و شناسه پرداخت ، وجه قبض را پرداخت کند.

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده