ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

۱۰۰ ملی پوش رزمی کار در استان تهران حضور دارند

۱۰۰ ملی پوش رزمی کار در استان تهران حضور دارند
رئیس هیئت ورزش های رزمی استان تهران گفت:با عنایت به گستردگی و تکثر و تعدد سبک ها،قریب به ۱۰۰ ملی پوش در دو بخش آقایان و بانوان در استان تهران حضور دارند.
 

علی سراج در گفت وگو با خبرنگار ورزشی با اشاره به نقش بسیار سازنده و تأثیرگذار ورزش در سلامت و نشاط اجتماعی جامعه اظهار داشت:در این میان سهم ورزش های رزمی در پویایی جامعه و افزایش و تقویت روحیه اعتماد به نفس و جوانمردی بسیار برجسته و پررنگ است، زیرا پول در آن معنا ندارد و فعالیت مربی و ورزشکار تنها در قالب عشق و علاقه و جوانمردی تجلی پیدا می کند.

رئیس هیئت ورزش های رزمی استان تهران عنوان کرد:یکی دیگر از ویژگی های ورزش های رزمی به تکثر و تعدد و تنوع سبک ها معطوف می شود و روسای اکثریت قریب به اتفاق سبک ها در این استان فعالیت می کنند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار ورزشی در خصوص تعداد مدال های کسب شده از سوی ورزشکاران رزمی استان تهران در میادین آسیایی، جهانی و بین المللی عنوان کرد:با عنایت به تعدد و گستردگی سبک ها در حال حاضر آمار دقیقی از تعداد مدال های کسب شده وجود ندارد اما می توان گفت به تعداد سبک های موجود، مدال کسب شده است و برای اعلام دقیق آماری نیز باید دفاتر مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

سراج در خصوص تعداد ملی پوشان استان تهران در عرصه ورزش های رزمی در سبک های مختلف گفت:قریب به ۱۰۰ ملی پوش در دو بخش آقایان و بانوان در سبک های مختلف در این استان حضور دارند.

سراج در خصوص اصلی ترین هدف طراحی شده در حوزه ورزش های رزمی استان تهران در سال جاری، عنوان کرد:همگانی شدن ورزش، بویژه در رشته های رزمی از اولویت هایی است که با جدیت یگیری خواهد کرد.

وی افزود:امیدواریم با عنایت به اهداف تعریف شده در برنامه پنجم توسعه مبنی بر همگانی کردن ورزش در میان طیف های متعدد جامعه به توفیقات هر چه بیشتری در این عرصه نائل شویم.

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X