ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اشتغال معتادان پس از ترک اعتیاد ضروری است

سرهنگ علی سلیم پور در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش موثر و سازنده فرهنگ سازی در کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی، عنوان کرد:برای تحقق این امر برنامه ها و تدابیری پیش بینی شده که طی انعقاد تفاهمنامه ای میان پلیس و شهرداری ها،شوراهای اسلامی شهر و روستا و دانشگاه های فعال در این خطه از استان تهران اجرایی می شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران  افزود: برای مقابله با این بلای خانمانسوز نباید تنها از پلیس انتظار داشت،بلکه نهادها و دستگاه های فعال بسیاری دیگری نیز در این عرصه خطیر موثر خواهند بود که لازمه آن همسویی،همگرایی و هدفمندی فزاینده است.

سلیم پور عنوان کرد:در حوزه پیشگیری نیز آموزش عمومی را با همیاری ارگان های فعال شهرستانی پیگیری می کنیم که بخش قابل توجهی از آن به حوزه آموزش و پرورش باز می گردد و امیدواریم در این عرصه با عنایت به تعاملات موجود به توفیقات ارزنده ای دست یابیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران عنوان کرد:اشتغال معتادان بعد از ترک و رهایی از مصرف،یکی از مولفه های حائز اهمیت در پایداری ترک محسوب می شود ودر صورت ضعف در این عرصه ضریب و احتمال گرایش مجدد رها یافتگان به مصرف مجدد افزایش می یابد.

وی یادآور شد:بطور یقین با تقویت مهارت آموزی،بخش قابل توجهی از افراد رهایی یافته از دام اعتیاد از مصرف مجدد مواد اجتناب می کنند و می توان به توفیقات بسیاری در این عرصه دست یافت،در غیر اینصورت صرفا با جمع آوری معتادان نمی توان آنچنان که شایسته است به اهداف مورد نظر در دراز مدت،نائل شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده