ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دبیرخانه جشنواره ملی مطبوعات در خراسان جنوبی ایجاد شود

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محبی صبح دوشنبه در اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و تجلیل از روابط عمومی های استان خراسان جنوبی اظهار کرد: مفاخر و داشته های فرهنگی ضمن  فرهنگ سازی الگوی بسیار مناسبی برای نسل جدید باشد.

وی با بیان اینکه امروز با تکریم و اعتماد به نفس داشته های ملی و فرهنگی را تقویت می کنیم، افزود: با حمایت از رسانه ها به عنوان سربازان گمنام عرصه جنگ پروژه های ضد فرهنگی دشمن را جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه روزنامه نگاری مدیون زحمات و نوآوری های پروفسور معتمدنژاد است، گفت: ظرفيت استان می طلبد دبیرخانه دایمی در جهت انسجام بخشی به این امر مهم را داشته باشیم.

محبی با بیان اینکه بایستی به شایستگی ها و ظرفیت های بسیار بالای استان توجه ویژه شود، بیان کرد: جشنواره مطبوعات هر ساله به افتخار پروفسور معتمدنژاد در استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان کشوری مطبوعات استان را باید دریابند، اظهار داشت: در حال حاضر استان خراسان جنوبی سه روزنامه محلی و فعال دارد.

وی خواستار رفت و آمد هرچه بیشتر اساتید مجرب کشوری  در حوزه ارتباطات و رسانه به استان شد و افزود: باید به معیشت قشر زحمتکش مطبوعات به ویژه خبرنگاران توجه ویژه شود.

وی با بیان اینکه یکی از آسیب های جدی که حوزه فرهنگ و هنر را تهدید می کند گرفتار شدن در روز مرگی است، گفت: برای خارج شدن از این روزمرگی نیازمند شناخت استعدادهای موجود در حوزه فرهنگ و هنر در قالب ترسیم سند چشم انداز بودیم.

وی از رونمایی سند چشم انداز فرهنگ و هنر استان امروز همزمان با جشنواره مطبوعات خبرگزاری های استان خبر داد و بیان داشت: این سند نقشه راهی است برای چهار سال آینده استان است.

زنده یاد پرفسور کاظم معتمدنژاد پدر علوم ارتباطات نوین ایران متولد شهر مود در استان خراسان جنوبی است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X