ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فعال سازی واحدهای کشاورزی در ایجاد اشتغال نقش بسزایی دارد

به گزارش خبرنگار مهر، نیاز علی ابراهیمی پاک صبح دوشنبه در بازدید از مجتمع کشتارگاهی گوشت زیاران که درافشانی معاون اقتصادی استانداری قزوین، نقیبی مدیرکل دامپزشکی، شمسی پور سرپرست اداره کل محیط زیست و مدیر کل مالیاتی استانن قزوین حضور داشتند اظهار کرد: بسیار جالی خوشحالی دارد که کشتارگاه زیاران همچنان ساختار خودرا در زمینه کشتارگاه دام حفظ کرده است.

وی بر آمادگی این سازمان برای همکاری با این شرکت در حل مسایل و مشکلات و فعالیت مجدد این واحد تولیدی تاکید کرد.

ابراهیمی پاک خاطر نشان کرد: شرکت سیمرغ سابقه بسیار خوبی در بخش تولیدات طیور، دام و کشاورزی دارد که می تواند این کشتارگاه را نیز فعال سازد.

معاون اقتصادی استاندار قزوین نیز در این بازدید گفت: راه اندازی و فعالیت مجدد کشتارگاه زیاران یک طرح راهبردی برای توسعه و همچنین تثبیت اشتغال برای استان قزوین است که می توان نقش بسزایی در توسعه اقتصادی استان داشته باشد.

عباسعلی درافشانی افزود: تکمیل و راه اندازی واحدهای غیر فعال، زمینه مناسبی برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال جدید در استان خواهد داشت.

وی بیان کرد: انتظار این است فعالیت و آغاز بکار مجدد این شرکت بیشتر از گذشته باشد که بتواند زمینه رونق این بخش را بدنبال داشته باشد.

تقوی مدیر عامل شرکت سیمرغ نیز گفت: با اقدامات، تغییرات و تعمیرات انجام شده فعالیت رسمی این شرکت در آینده نزدیک آغاز خواهدشد.

شرکت تولید و بسته بندی زیاران که در سالهای اولیه دهه ۱۳۵۰ تاسیس شده است پس از مدتی تعطیلی قرار است فعالیت خود را مجددا در آینده نزدیک آغاز کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X