ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توسعه استان کرمانشاه در سایه وفاق فکری و عملی میسر می شود

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف شاه حسینی پیش از ظهر امروز دوشنبه در مراسم معارفه مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه، اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه ها برای توسعه استان توسعه گردشگری است.

وی خاطر نشان کرد: کرمانشاه، بهشت باستان شناسی و اسطوره شناسی است و آسمانی مملو از شخصیت های تاثیر گذار در طول تاریخ بشریت دارد.

شاه حسینی پیشینه تاریخی و فرهنگی استان را بسیار غنی دانست و افزود: کرمانشاه علاوه بر دیرینگی تاریخی و فرهنگی از شخصیت بسیار برجسته و تاثیرگذاری برخوردار بوده است.

وی با اشاره به وضعیت استان کرمانشاه علی رغم این ظرفیت و استعدادها، گفت: معتقدم ما نه تنها در حوزه فرهنگ، بلکه در حوزه اقتصادی هم نگاه فرهنگی داریم و در نگاه فرهنگی است که می توانیم در همه حوزه ها به سمت توسعه برویم.

معاون سیاسی استانداری کرمانشاه افزود: این نظام اندیشه ای ما است که نوع برخورد ما را با مسائل و مشکلات و ... تعیین می کند.

شاه حسینی تاکید کرد: ما باید نگاهمان به مسائل فرای کاسبکاری ها و منفعت طلبان باشد و این نیازمند داشتن وفاق فکری و عملی در استان است.

وی افزود: ما در مقوله اقتصاد مقاومتی و سایر بخش ها نیز نیازمند عزم و وفاق در این زمینه با گام های بلند و ایده های خوب هستیم.

شاه حسینی تصریح کرد: گام های خوب از دل هیجانات و احساسات در نمی آید و وفاق و همبستگی جامعه ای را به پختگی می رساند و اگر جز این باشد مغفول مانده و از توسعه باز می ماند.

معاون سیاسی استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم کرمانشاه را در سایه وفاق و هم بستگی به جایگاه والایی برسانیم، افزود: زیستن با دیگری در استان ما که به هندوستان ایران معروف است، سابقه دیرینه دارد و ما این زندگی با دیگری را چه در عرصه فکری، چه اندیشه ای و چه سیاسی دنبال می کنیم تا به موفقیت برسیم.

شاه حسینی با بیان اینکه اگر بتوانیم روح امید را در پیکره همکاری بدمانیم قطعا کاری بزرگ کرده ایم، گفت: اصرار افراد بر نشان دادن ناتوانی و کتمان توانایی قطعا عمل بدی است.

وی اظهار داشت: شیرازه فرهنگ ما بر محبت و دانایی است و از دل همین فرهنگ دولت کاری را به سرانجام رسانده و خیلی ها اصرار دارند که این را آلوده کنند که دیده نشود.

شاه حسینی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم از مسائل حاشیه ای و جزئی پرهیز کنیم و این مستلزم وفاق، همگرایی و عزم عمومی و بسیج را در عین تعدد سلایق و نظرات است.

معاون سیاسی استانداری تاکید کرد: کرمانشاه به عنوان بهشتی هنوز هم در ذهن ایرانیان و مردمان ماندگار است و باید آن را به جایگاه والایی برسانیم.

شاه حسینی در پایان از رشنو سرپرست سابق میراث فرهنگی استان قدردانی و برای مدیر کل جدید آرزوی توفیق کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده