ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تذکرات مکرر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد حقوق های نجومی

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه تمامی بانک ها باید زیرمجموعه بررسی های دیوان محاسبات قرار گیرند، گفت: کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس سال گذشته درخصوص حقوق های نجومی برخی مدیران دولتی بارها تذکراتی داده بود.

بهروزنعمتی درگفت وگو با خانه ملت،با بیان اینکه کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی سال گذشته درخصوص حقوق های نجومی برخی مدیران دولتی بارها تذکراتی داده بود،گفت: متاسفانه به این تذکرات ترتیب اثر داده نشد، اما مجلس و مردم نمی توانند این فاصله طبقاتی را تحمل کنند،لذا باید نظارت بیشتری بر دریافتی های مدیران صورت گیرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی،افزود:نظارت ها باید بر شرکت های خصولتی که عملا دولتی بوده و تنها به نام خصوصی حقوق پرداخت می کنند، افزایش یابد و دولت با جدیت بیشتری با تخلفات آنها برخورد کند.

قانون ممنوعیت دوشغله بودن مدیران و کارمندان دولت به درستی اجرا نمی شود

نعمتی با بیان اینکه قانون به صراحت دو شغله بودن مدیران و کارمندان دولت را منع کرده است،ادامه داد:متاسفانه شاهد نقص در اجرای این قانون و گماردن یک فرد در سمت های مختلف مدیریتی هستیم.

وی با بیان اینکه تمامی بانک ها باید زیرمجموعه بررسی های دیوان محاسبات قرار گیرند، اظهار داشت:در حال حاضر تنها 5 بانک اصلی کشور مشمول بررسی های دیوان محاسبات قرار می گیرند،اما سایر بانک ها عملا نیز خصوصی نیستند و سهامداران آنها زیرمجموعه دولت هستند، لذا باید از طریق دیوان محاسبات سازماندهی شوند.

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:براساس قانون تجارت،تنها بانک های خصوصی می توانند به میزان صلاحدید حقوق و پاداش دهند که این درمورد بانک های کشور ما مصداق ندارد،لذا مجلس دهم باید درخصوص وضعیت بانک ها و حقوق و مزایای آنها شفاف سازی کند.

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X