ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مفاسد پولی و مالی تحقق اقتصاد مقاومتی را متوقف کرده است

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،با تاکید بر ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادی،گفت: مبارزه قاطعانه با مفاسد اقتصادی بدون توجه به منصب و مقام افراد می تواند در کاهش جرایم تاثیر چشگیری داشته باشد.

عیسی امامی درگفت وگو باخانه ملت،با انتقاد از رواج فساد اقتصادی در جامعه،گفت:بی توجهی مسئولان به مفاسد اقتصادی به بحرانی شدن وضعیت کشور و فقیر شدن عامه مردم می انجامد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات صرف برای مبارزه با مفاسد اقتصادی نمی تواند ریشه بیماری مزمن فساد را درمان کند،افزود: برخوردهای منسجم با مفسدان اقتصادی در بزنگاه ها و همچنین پیشگیری از وقوع این نوع مفاسد بهترین راهکار برای بهبود وضعیت کشور است.

مفاسد اقتصادی کشور را به بیراهه می کشاند

این نماینده مردم درمجلس نهم،با اشاره به شعار سال مبتنی بر"اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل"،تاکید کرد: تلاش در راستای تحقق اقتصادمقاومتی درعین بی توجهی به مفاسد اقتصادی عایدی برای کشور نخواهد داشت؛زیرا مولفه اصلی تحقق منویات رهبری و بهبود وضعیت مردم ریشه کن کردن مفاسد اقتصادی است. وی با بیان اینکه برخی از قوانین زاید و مفسده انگیز باید از میان برداشته شوند،افزود:درحال حاضر بسیاری از بی توجهی های موجود مفسدان اقتصادی را در اعمال مفاسد اقتصادی ثابت قدم کرده است.

این نماینده مردم درمجلس نهم،ادامه داد:مبارزه قاطعانه با مفاسد اقتصادی بدون توجه به منصب و مقام افراد می تواند در کاهش جرایم تاثیر چشگیری داشته باشد.

عضو کمیسیون ببرنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید براینکه شفافیت در برنامه‌های اقتصادی تنها راه مبارزه با مفاسد است، گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی به پیشگیری و شفافیت در گلوگاه‌های سوء استفاده نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ براساس تحقیقات مؤسسه بین المللی «شفافیت» شاخص فساد اقتصادی در مناطق مختلف جهان در حال گسترش است، بالاترین نمره کشورها از نظر فساد اقتصادی، ۱۰ محاسبه شده است، نمره ایران در فساد اقتصادی ۹/۲ است.

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده