حضور پلیس زن در مسابقات ورزشی زنان

حضور پلیس زن در مسابقات ورزشی زنان جامعه > پلیس - مهر نوشت: فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: پلیس زن در عرصه های مختلف چون برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان بکارگیری می شود.

سردار حسن کرمی گفت: واحدهای ضداغتشاش در جمهوری اسلامی در راستای صیانت از امنیت و حقوق مردم تشکیل شد و یکی از مظاهر مردم سالاری دینی است.

او با اشاره به روند حکومت پیش از انقلاب، گفت: در آن زمان تئوری مقابله با اغتشاش متوسل به رویکرد سخت و خشن بود.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تشریح روند تکامل یگان ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، عنوان کرد: رویکرد امروز یگان ویژه، علمی و اجتماعی است.

سردار کرمی با اشاره به اینکه در دهه ۸۰ و ۹۰ یگان ویژه به تجهیزات مطلوب مجهز شده است، گفت: آموزش و ارتقای مهارت های علمی و عملی کارکنان این یگان در سال های اخیر به جد دنبال شد.

او گفت: امروز کشور به لحاظ امنیتی در وضعیت مطلوبی است و در ابعاد مختلف امنیتی به مرحله قابل قبول رسیده ایم. با توجه به شرایط داخلی اتخاذ رویکرد و راهبرد جدیدی در مواجهه با تنش های اجتماعی لازم و ضروری بود.

سردار کرمی گفت: راهبردهایی تعیین و مشخص شد، مبنای آموزش و تقویت تجهیزات این یگان براساس این راهبردها صورت گرفت.

او گفت: آموزش های این یگان هم در بعد عملیاتی و هم به لحاظ علمی و بصیرتی تعریف و مشخص شد، به طوری که این آموزش ها همسو با راهبردهای تعیین شده در پیشبرد اهداف کارآمد بود.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تأکید کرد: راهبرد یگان های ویژه در مواجهه با مسائل از نوع بازدارنده بود و ساخت و خرید تجهیزات نیز براساس این راهبرد شکل گرفت.

او با اشاره به راه اندازی پلیس زن در یگان های ویژه، گفت: پلیس ضداغتشاش "مردم پایه" است و در عملیات های "مردم یاری" بکارگیری می شود .

سردار کرمی با اشاره به نقش آفرینی زنان در عرصه های مختلف، گفت: زنان در همه بحران ها و عرصه ها حضور قاطع و موثر داشتند و راه اندازی پلیس زن در یگان ویژه براساس یک نیازسنجی صورت گرفت.

سردار کرمی گفت: پیش بینی شده از پلیس زن در برگزاری مسابقات ویژه بانوان در راستای توسعه امنیت و نظم در ورزشگاه ها بکارگیری شود.

۴۷۲۳۶

کلید واژه ها: پلیس امنیت اخلاقی - پلیس زن -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور پلیس زن در مسابقات ورزشی زنان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X