ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیشنهاد جدید به مطهری برای مجلس

در این جلسه از علی مطهری خواسته شد تا با ادامه راه شهید بزرگوار آیت الله مطهری با شجاعت و درایتی که در وی مشهود بوده و مورد احترام همگان است، رهبری فراکسیون مستقلین را در مجلس دهم عهده دار شود. آفتاب : رئیس جبهه مستقلین و اعتدال گرایان از پیشنهاد تشکل متبوعش به مطهری و حضرتی در مورد کاندیداتوری برای نائب رئیسی مجلس دهم خبر داد.

به گزارش انتخاب، قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال گرایان  با اشاره به مصوبات جلسات هفته گذشته شورای عالی تشکل متبوعش اظهارداشت: هفته گذشته دو جلسه برگزار کردیم و علاوه برمیهمانانی همچون محسن مهرعلیزاده از شورای اصلاحات و حسین کنعانی مقدم از جبهه ایستادگی جمعی از منتخبین و نمایندگان ادوار مختلف و دبیران کل احزاب همچون علی مطهری، الیاس حضرتی، اشرفی اصفهانی، ساداتیان، قادری، صمدی، حایری، اسلام دوست، عرفانی، حسینی، ابراهیمی، میرباقری، ثابتی، محمدی نوری، اسدی، میرعطایی، طجرلو، محمدی و احمدپور در این جلسه حضور داشتند.

وی ادامه داد: در این جلسه از علی مطهری خواسته شد تا با ادامه راه شهید بزرگوار آیت الله مطهری با شجاعت و درایتی که در وی مشهود بوده و مورد احترام همگان است، رهبری فراکسیون مستقلین را در مجلس دهم عهده دار شود.

رئیس جبهه مستقلین و اعتدال گرایان افزود: آمار دقیق منتخبین اصلاح طلب 117 نفر، اصولگرا 84 نفر و مستقلین و اعتدالگرایان 87 نفر است؛ بنابراین مستقلین و اعتدال گرایان در مجلس دهم تعیین کننده اصلی هستند و قطعاً هرکدام از جریان های اصولگرا و اصلاح طلب ناچار به ائتلاف با مستقلین خواهند.

حشمتیان با تأکید براینکه تشکیل فراکسیون مستقلین در مجلس دهم ضروری و حتمی است، تصریح کرد: در رابطه با ریاست مجلس علی رغم اینکه خواست مردم تغییر در همه سطوح مجلس است، ما در مورد آقایان لاریجانی و عارف به نتیجه قطعی نرسیده ایم، لذا پیشنهاد کرده ایم که آنها با یکدیگر تفاهم کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما در این جلسه به آقایان مطهری و حضرتی پیشنهاد کردیم تا کاندیدای نواب رئیس شوند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده