ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شیطنت کویتی ها با نام اهواز

خالد سلیمان الجارالله معاون وزیر خارجه کویت روز یکشنبه اعلام کرد، دولت این کشور برگزاری مراسمی را که در آن به مساله اهواز اشاره شد، محکوم و مردود می شمارد ایرنا نوشت: خالد سلیمان الجارالله معاون وزیر خارجه کویت روز یکشنبه اعلام کرد، دولت این کشور برگزاری مراسمی را که در آن به مساله اهواز اشاره شد، محکوم و مردود می شمارد.

خالد سلیمان الجارالله معاون وزیر خارجه کویت روز یکشنبه اعلام کرد، دولت این کشور برگزاری مراسمی را که در آن به مساله اهواز اشاره شد، محکوم و مردود می شمارد و بر اصل احترام به حق حاکمیت کشورها و عدم دخالت در مسائل داخلی آنها تاکید دارد.

به گزارش ایرنا جارالله طی مصاحبه با خبرنگاران در حاشیه مراسم افتتاح سفارت جزایر کومور در مورد احضار کاردار کویت در ایران اظهار کرد: این موضوع را با کمال تاسف پیگیری کردیم و بر پایبندی کویت به مبانی سیاسی و احترام به حق حاکمیت کشورها و عدم دخالت در امور داخلی آنها و همچنین پایبندی به حسن همجواری تاکید می ورزیم.

معاون وزیر خارجه کویت در ادامه تصریح کرد: منطقی و معقول نیست که کویت به دخالت در مسائل داخلی جمهوری اسلامی ایران متهم شود و موضع کویت در این زمینه روشن است. این مناسبت یک گردهمایی نبود و در چارچوب گردهمایی رسانه ای عربی برگزار نشد، بلکه یک مراسم اجتماعی بود که فردی آن را با حضور خبرنگاران برگزار کرده است و ما هیچ اطلاعی و ارتباطی با آن نداشتیم و برگزاری چنین مراسمی را مردود می دانیم و هرگونه مطلبی علیه دوستانمان در ایران را غیر قابل قبول می شماریم.

جارالله افزود: کویت بطور واضح این مطلب را به دوستان ایرانی اطلاع داد و برداشت کویت این است که طرف ایرانی این موضوع را درک کرده و متوجه شده است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده