ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آکاایران:  

 پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزدبه گزارش آکاایران: سیمکارت تلفن همراه نیز مثل هر چیز دیگری عمری مفید و محدود دارد. هر چه با دقت و توجه بیشتری استفاده شود، زمان بیشتر و استانداردتری کارآمد خواهد بود، هر قدر هم با بی توجهی و استفاده و مصرف نادرست همراه باشد، از عمر مفیدش کم شده و هزینه و وقتتان را بیشتر می گیرد...


,پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد, سایت ,iran ,[categoriy]

پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد

پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد -آکاپیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد, سایت ,iran , ایرنا، ایران، خبرگزاری, خبرجنوب,روزنامه,حوادث ,شیراز اخبار ,شیراز ,امروز, فال هفته,خبرورزشی ,خبرکشورهای,عربی ,عربی کشور,حال ,اخبار ,حوادث ,خبر ,حادثه, khabar ,shiraz ,shiraz ,shiraz news, news, fars news, khabar e jonoob, irna, islamic republic news agency, khabar e varzeshi,khabar e arabi,international khabar,webdesign, nachricht, Nachricht, iranian nachricht,shiraz,khabar,dubai,emirates,news,

آکاایران: پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد


سیمکارت تلفن همراه نیز مثل هر چیز دیگری عمری مفید و محدود دارد. هر چه با دقت و توجه بیشتری استفاده شود، زمان بیشتر و استانداردتری کارآمد خواهد بود، هر قدر هم با بی توجهی و استفاده و مصرف نادرست همراه باشد، از عمر مفیدش کم شده و هزینه و وقتتان را بیشتر می گیرد.
عمر مفید سیمکارت به نحوه استفاده، نگهداری و حتی میزان مصرف آن بستگی دارد.
افزایش میزان روشن یا خاموش بودن تلفن، مقدار و تعداد مکالمه، حتی تعداد پیامک های ارسالی و دریافتی، همه در کاهش عمر سیمکارت اثر دارد. به پیامک های بی حساب و کتابتان توجه بیشتری کنید!
سیمکارت معمولا وقتی می سوزد که صحیح از آن استفاده نکنید. صدمه فیزیکی، وارد کردن پین کد (معروف به Pin) اشتباه بیش از دفعاتی معلوم، وارد یا خارج کردن سیمکارت هنگام روشن بودن موبایل، اتصال موقت، نمناکی یا تماس با رطوبت، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، لمس یا آغشتن صفحه طلایی آن به ذرات غبار، چربی و... از عوامل دیگر خرابی و سوختن سیمکارت به شمار می رود.
سیمکارت هایی که در فضای مرطوب، شرجی، شهرهای نزدیک دریا، در مجاورت حرارت بالا و... استفاده می شود، زودتر خراب شده و امکان سوختنشان بیشتر است.
گوشی غیراستاندارد هم از آنجا که ولتاژها را به مقدار استاندارد یا بدرستی به سیمکارت منتقل نمی کند، در سوختن سیم نقشی بسزا دارد. در خرید گوشی دقت کنید.
دریافت پیغام Invalid Sim به معنای سوختن سیمکارت نیست؛ گوشی موبایل را خاموش و مجددا روشن کنید، مشکل برطرف خواهد شد. در صورت تکرار پیام، بررسی کنید که محل اتصال سیم کثیف نباشد.
از شناسنامه و قاب سیمکارت خود همچون سندی بهادار مراقبت کنید. این قاب سندی مورد نیاز برای دریافت خدماتی چون تعویض سیمکارت و مانند آن است.
در صورتی که قصد خرید و فروش سیمکارت های موسوم به شارژی را دارید، دل به برگه تایید خرید و فروش خوش نکنید. این برگه سند قابل قبولی تلقی نمی شود.
بهتر است کارت ملی خود را به نمایندگی اپراتور یاد شده ببرید و با مراجعه به دفاتر رسمی، نقل و انتقال آن را قانونی کنید تا هم امکان دریافت سیمکارت جدید را داشته باشید، هم در صورت سرقت یا سوء استفاده های دیگر، پای خود را از دام سوءاستفاده گران بیرون کشیده باشید.

سایر ترفندها - خبر : عصرایران - http://www.asriran.com/fa/print/222620[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X