فرماندار هندیجان:روابط عمومی ها ارتباط مردم و دولت را تسهیل کنند

سید مهران رفیعی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روابط عمومی ها نقش تعیین کننده در ارتباط سازمان با مردم و رسانه ها به منظور اطلاع رسانی صحیح بر عهده دارند.
وی افزود: روابط عمومی یک مجموعه مهم و هدفمند است که عهده دار رسالت خطیر هدایت افکار عمومی و تسهیل در فرآیند اطلاع رسانی یک سازمان است.
وی گفت: انتخاب یک روز به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی در تقویم، نقش موثری در معرفی ،اهمیت و توسعه روابط عمومی ها در جامعه ایجاد کرده است.
فرماندار هندیجان افزود: نگاه سطحی برخی مدیران به حوزه روابط عمومی باید برداشته شود زیرا روابط عمومی ها بعنوان حلقه ارتباطی مدیران و مردم یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار عمومی هستند.
رفیعی ادامه داد: بهره گیری از افراد متخصص و استفاده از دانش و فناوری های نوین، موفقیت و توسعه هر چه بیشتر روابط عمومی ها را در سازمان ها در پی خواهد داشت.
وی با تاکید بر نقش خبرگزاری جمهوری اسلامی در هندیجان ادامه داد: روابط عمومی ها با بهره گیری از رسانه ها تصویری شفاف از عملکرد سازمان های خود ارائه می دهند و ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی دولت نقش مهمی در انعکاس اخبار و عملکرد دستگاه های اجرایی این شهرستان دارد و باید از وجود این خبرگزاری در هندیجان بیشترین استفاده را برد.
شهرستان هندیجان با جمعیت 45 هزار نفر در جنوب خوزستان و در کنار خلیج فارس واقع است.
7163/ 6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار هندیجان:روابط عمومی ها ارتباط مردم و دولت را تسهیل کنند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X