ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فتاح: اعضای هیئت امنای کمیته حقوق نمی‌گیرند

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در کمیته امداد خبری از فیش های حقوقی نجومی نیست و مدیران ما بر اساس ضوابط پرداخت در نظر گرفته شده برای شاغلین در پست های دولتی حقوق دریافت می کنند.

به گزارش میزان، سید پرویز فتاح گفت: حسابرسی ها بر حقوق های پرداخت شده در کمیته امداد امام خمینی (ره) بسیار دقیق است و هیچ حقوقی خارج از ضوابط در این نهاد حمایتی پرداخت نمی شود.

وی افزود: علاوه بر نظارت اعضای هیئت امنای امداد بر حقوق های پرداختی، موسسات حسابرسی و بازرسی نیز نظارت های کافی را بر حقوق های مدیران تمام رده های امداد دارند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر اینکه من حقوقی را از کمیته امداد امام خمینی (ره) دریافت نمی کنم، خاطرنشان کرد: سعی کرده ام هیچ گاه سربار امداد نباشم و از جایی که ماموریت حضور در امداد را پیدا کرده ام حقوق دریافت می کنم.

فتاح با اشاره به عدم پرداخت حقوق به اعضای هیئت امنا کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهارکرد: بر اساس برنامه ریزی که از قبل داشته ایم، مقرر شده اعضای هیئت امنای امداد هم حقوق دریافت نکنند.

وی تاکید کرد: حتی هزینه پذیرایی جلسات اعضای هیئت امنا را نیز اعضا خودشان تقبل می کنند و ریالی از بودجه امداد، صرف برپایی جلسات اینچنینی نمی شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص سطح دریافتی حقوق مدیران شاغل در این نهاد حمایتی اذعان کرد: در سطح مدیران کشور، مدیران حاضر در کمیته امداد امام خمینی (ره) در سطح متوسط به پایین دریافتی دارند.

[ منبع این خبر سایت الف-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X