ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهید «بدرالدین» به روایت الأخبار

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه «الأخبار»، دو روز پس از یورش رژیم صهیونیستی به «القنیطره» در سال ۲۰۱۵، «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران بر سر مزار شهداء در «الغبیری» بیروت حاضر شد.

بر اساس این گزارش، این روزنامه لبنانی در ادامه آورده است: در آن زمان تصاویری از قاسم سلیمانی منتشر شد که بر سر مزار دو شهید لبنانی یعنی «حاج عماد مغنیه» و «جهاد مغنیه» فرزند وی نشسته و مشغول قرائت قرآن است.

این روزنامه عرب زبان در ادامه می افزاید: قاسم سلیمانی پیش از رفتن بر سر مزار دو شهید لبنانی یعنی عماد و جهاد مغنیه به منزل آنها رفته بود و این مصیبت را به خانوده شان تسلیت گفته بود.

در ادامه گزارش الاخبار آمده است: شنبه هفته جاری این صحنه ها دوباره تکرار شدند. قاسم سلیمانی در «الغبیری» حاضر شد؛ اما این بار برای تسلیت گفتن شهادت «مصطفی بدرالدین» به خانواده وی.

الاخبار همچنین می افزاید: سردار سلیمانی برای دیدار با خانواده شهید بدرالدین و گفتن تسلیت به آنها در منزل‌شان حاضر شد.

این روزنامه عرب زبان در ادامه گزارش خود آورده است: سردار سلیمانی به خانواده شهید بدرالدین گفت که مصیبت از دست دادن وی تنها مختص لبنان نیست، بلکه مصیبتی است که امت اسلامی را دربرگرفته است.

الأخبار همچنین به نقل از سردار سلیمانی نوشت: ما با خانواده ای مجاهد رو به رو هستیم؛ خانواده ای که شهیدان بزرگی همچون عماد و جهاد مغنیه را در راه اسلام دادند و اکنون عجیب نیست که شهید بزرگوار دیگری همچون ذوالفقار که برخاسته از این خانواده است، به زمره شهداء بپیوندد.

این روزنامه همچنین به نقل از سردار سلیمانی تصریح کرد: ذوالفقار در عرصه های مختلف نبرد همواره به دنبال شهادت بود و در نهایت به آرزوی خود رسید.

وی خطاب به فرزند شهید بدرالدین تصریح کرد: شما باید در مسیر پدر خود گام نهید تا الگویی برای آیندگان باشید.

الأخبار تصریح کرده است: قاسم سلیمانی پس از دیدار با خانواده شهید بدرالدین بر سر مزار شهداء در الغبیری حاضر شد و به آنها ادای احترام کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده