ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیام استاندار ایلام به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا مروارید در پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، اهمیت توجه به روابط عمومی ها را تبیین و این روز را به دست اندرکاران عرصه روابط عمومی تبریک گفت، متن پیام به شرح ذیل است:

روابط عمومی ها که به عنوان حلقه ارتباط سازمان ها با افکار عمومی، مسؤلیت بی بدلیلی در فرایند تعامل بین ارائه دهندگان و دریافت کنندگان خدمات دارند، از یک طرف؛ برنامه ها و خدمات صورت گرفته از جانب سازمان را به افکار عمومی و از طرف دیگر، خواسته ها، نیازمندی ها و مطالبات افکار عمومی را به مدیران سازمان ها و ارائه دهندگان خدمات منعکس می کنند.

شاید یکی از دلایلی که علی رغم خدمات صورت گرفته، سازمان ها نتوانسته اند رضایت مردم و افکار عمومی را به دست آورند، بی توجهی و نبود نگاه تخصصی و حرفه ای مدیران آن سازمان ها به نقش مهم و پراهمیت روابط عمومی هاست. لذا می طلبد روابط عمومی ها را باور کنیم و روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت مغتنمی است برای شناساندن این هنر به مدیرانی که تاکنون از نقش اصلی روابط عمومی بی اطلاع یا بدان بی توجه بوده اند.

اینجانب برخود فرض می دانم این روز را به یکایک مدیران و دست اندرکاران روابط عمومی های استان ایلام تبریک عرض کنم.

محمدرضا مروارید استاندار ایلام

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده