فرماندار نائین :توجه به معلولان وظیفه اجتماعی است

به گزارش ایرنا،سهراب مظفر نجفی شامگاه یکشنبه در جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان و شورای سالمندان افزود: باید حقوق شهروندی عزیزان معلول رعایت شود و در این راستا مناسب سازی مکان های عمومی و دستگاه های دولتی و پارک ها و معابر در اولویت قرار گیرد تا این قشر از جامعه نیز بتوانند از امکانات عمومی همانند سایر اقشار جامعه استفاده کنند.
وی افزود: سالمندان جامعه نیازمند روحیه و نشاط هستند و نباید به آنها به دید افراد فراموش شده نگریسته شود .
فرماندار شهرستان نائین درادامه خاطر نشان کرد: ایجاد کلاس های آموزشی تغذیه واردوهای تفریحی در دستور کار دستگاه های مربوطه برای سالمندان جامعه که به واقع برکت خانواده ها هستند ، قرار گیرد تا سالمندان دچار بیماری های روحی و به دنبال آن جسمی نشوند.
نجفی معابر مناسب برای رفت و آمد معلولان را جزو دغدغه های اصلی جامعه معلولان دانست وافزود: معابر موجود شهرستان به هیچ وجه مناسب رفت و آمد معلولان نیست.
در پایان جلسه مواردی در جهت مناسب سازی شهرستان مصوب شد که دستگاه های مربوطه از جمله بهزیستی و شهرداری ملزم به پیگیری و اجرای آن شدند.
این جلسه با حضور مسئولین و کارشناسان مربوطه مناسب سازی شهرستان در جهت رفاه حال معلولان و سالمندان مورد بررسی قرار گرفت .
جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان و شورای سالمندان در فرمانداری نایین تشکیل شد.
شهرستان نایین با بیش از40هزار نفر جمعیت در140کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.
ت7136/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار نائین :توجه به معلولان وظیفه اجتماعی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X