ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

منتخب مردم:توجه به تولید ملی واشتغال پایداراولویت اصلی مجلس آینده است

حجت الاسلام سید مصطفی ذالقدر دوشنبه درحاشیه افتتاح آزمایشگاه نانودر میناب در گفت وگوبا خبرنگار ایرنا با تاکید بر ضرورت جایگزینی همدلی به جای رقابت های انتخاباتی افزود: تحقق این امر مجلسی کارآمد را رقم می زند.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه سال 95 از سوی رهبر انقلاب سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده، بنابراین برای تحقق این مهم حمایت از تولید ملی در اولویت مجلس دهم قرار گرفته است.
منتخب مردم میناب ، رودان ، جاسک ، سیریک وبشاگرد ادامه داد: با رونق تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی، برای جوانان اشتغال ایجاد شده و یکی از مشکلات بزرگ کشور حل خواهد شد.
ذوالقدر،حمایت از تولید داخلی را گامی بزرگ برای جلوگیری از واردات بی رویه دانست و گفت: تولید کننده داخلی با تولید محصول با کیفیت خواهد توانست درآمد هنگفتی عاید کشور کند.
وی یاد آور شد: رهبر معظم انقلاب تحقق اقتصاد مقاومتی را همراه با اقدام و عمل دانسته اند بنابراین برای تحقق این فرمان رهبری نخستین اقدام و عمل را خانه ملت باید انجام دهد تا بدین وسیله بستری مناسب برای پویایی اقتصاد به وجود آید.
وی افزود: بدخواهان ایران اسلامی تمامی ارکان نظام اسلامی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و سعی می کنند با یافتن یک نقطه ضعف و یا اختلاف، برنامه های خود را پیاده کنند بنابراین در چنین شرایطی، وحدت و همدلی می تواند توطئه های دشمنان را خنثی کند.
وی ادامه داد: با تحقق اقتصاد مقاومتی بسیاری از واحدهای تولیدی راکد فعالیت خود را آغاز می کنند و با آغاز فعالیت این واحدها بخش بزرگی از جامعه بیکاران از بیکاری نجات می یابند.
منتخب مردم شرق هرمزگان گفت: حضور نمایندگان از جناح های مختلف در خانه ملت مایه تفرقه و اختلاف نیست بلکه این نمایندگان اگرهمه در راستای فرامین رهبری حرکت کنند و از خطوطی که رهبر معظم انقلاب معین کرده اند، عبور نکنند، بدون تردید شاهد مجلسی کارآمد خواهیم بود.
ذوالقدر، از مشارکت خیر مینابی در راه اندازی ازمایشگاه نانو درآموزش پرورش این شهرستان تقدیر کرد وبیان داشت : با تعامل ومشارکت همه مدیران ومردم درجهت توسعه وآبادانی تلاش مضاعفی داشته باشیم .
7194/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده