ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بخشش عامل قتل خانوادگی توسط مادر

به گزارش مشرق، ساعت 3 بعدازظهر 28 خردادماه  سال گذشته  مسئولان بیمارستان تهرانپارس در تماس با مأموران کلانتری 144 جوادیه از ماجرای درگیری خونین  2 برادر خبر دادند.مأموران با حضور در بیمارستان پی بردند که جوان 20 ساله‌ای به نام محمد با ضربه چاقوی برادرش مجروح و به بیمارستان منتقل شده که به خاطر خونریزی به کام مرگ رفته است.

مأموران در همان بیمارستان جوان برادرکش را دستگیر کردند و این  متهم  25 ساله به‌نام عارف که از مرگ برادرش شوکه شده بود، گفت: سرکار بودم که خواهرم با من تماس گرفت و شنیدم که برادرم محمد به خاطر اینکه برادر کوچکترمان لباس‌های او را پوشیده با مادرم درگیر شده و با لیوان ضربه‌ای به سر مادرمان زده است.

به خانه آمدم و وقتی با سر زخمی مادرم روبه‌رو شدم با محمد درگیر شدم که با میانجیگری مادرم و خواهرم این درگیری پایان گرفت اما محمد قصد داشت من و همسرم را از خانه بیرون کند و مادرم مانع این کار می‌شد.

ساعتی بعد صدای محمد را از کوچه شنیدم و وقتی پشت پنجره رفتم برادرم شروع به داد و فریاد کرد به همین خاطر چاقویی از آشپزخانه برداشتم و به کوچه رفتم.

ابتدا سعی داشتم برادرم را آرام کنم اما او با مشت ضرباتی به سرم زد که نفهمیدم چه شد و چاقو را به سمت پهلویش رها کردم و دیدم برادرم روی زمین افتاد.

خیلی زود از برادر دیگرم کمک خواستم و محمد را به بیمارستان رساندیم. بدین ترتیب روز 7 تیرماه سال گذشته بازسازی صحنه این‌جنایت در پلیس آگاهی تهران انجام شد و این در حالی بود که پدر و مادر محمد هم با حضور در شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 رضایتشان را برای بخشیده شدن عارف اعلام کردند.
 

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده