مشوقهای جدید به واحدهای صنعتی و صنفی قزوین اعطا می شود

عبدالقهار ناصحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی، نامگذاری سال جاری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری، برای حمایت از همه واحدهای صنعتی و صنفی «تولیدی، توزیعی و خدماتی» دارای قرارداد حق بهره برداری از زمین، اعیانی و تاسیسات در شهركها و نواحی صنعتی كشور، اعطای مشوقات به واحدهای صنعتی و صنفی در شهركها و نواحی صنعتی در نظر گرفته شده است.                                                                                                                                                                                            

وی با اشاره به بخشودگی جرایم اقساط افزود: واحدهای صنعتی و تولیدی كه بدهی آنها جرائم تعلق گرفته باشد، با پرداخت ۵۰ درصد اصل بدهی مشمول ۷۵ درصد بخشودگی و با پرداخت ۱۰۰ درصد اصل بدهی مشمول ۹۰ درصد بخشودگی خواهند شد.

ناصحی در مورد شرایط این بخشودگی افزود: نكته مهم مهلت استفاده از این مشوقات است كه این مهلت حداكثر تا پایان شهریورماه سالجاری خواهد بود. همچنین در مورد باقیمانده ۵۰درصد بدهی و تعدیل نیزمتقاضی می تواند از تقسیط ۱۲ ماهه استفاده کند.

مدیر عامل شركت شهركهای صنعتی استان از همه واحدهای صنعتی مستقر در شهركها و نواحی صنعتی دعوت کرد ار این مشوق استفاده را کنند تا شاهد حل بخشی دیگر از مسائل تولید استان باشیم.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشوقهای جدید به واحدهای صنعتی و صنفی قزوین اعطا می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X