ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جنایت در طبقه سیزدهم برج سعادت آباد

قتل مرد جوان در طبقه سیزدهم برجی واقع در سعادت آباد، پرونده‌ای‌ را پیش روی بازپرس جنایی قرار داد. باتوجه به آنکه همسر مقتول مدعی است شب قبل مهمانی آشنا در خانه‌شان حضور داشته، بررسی‌ها برای دستگیری مهمان این خانه ادامه دارد. خبرگزاری آنا: قتل مرد جوان در طبقه سیزدهم برجی واقع در سعادت آباد، پرونده‌ای‌ را پیش روی بازپرس جنایی قرار داد. باتوجه به آنکه همسر مقتول مدعی است شب قبل مهمانی آشنا در خانه‌شان حضور داشته، بررسی‌ها برای دستگیری مهمان این خانه ادامه دارد.

ساعت 6 صبح دیروز، بازپرس کشیک جنایی تهران در جریان جنایتی در سعادت‌آباد قرار گرفت. با اعلام این خبر، بازپرس حسین‌پور به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شد. جنایت در طبقه سیزدهم برج مسکونی رخ داده بود و با حضور در محل تیم تحقیق با جسد مردی 54 ساله روی تخت خواب درحالی مواجه شدند که با ضربات جسمی نوک تیز مانند چاقو از پا درآمده بود.

این درحالی بود که همسر و مادر همسر مقتول نیز در خانه بودند. در چنین شرایطی ماموران به بازجویی از همسر قربانی پرداختند و زن جوان در این رابطه به ماموران گفت: محمد پس از طلاق همسرش با من آشنا شد و مدتی قبل با هم ازدواج کردیم. مادرم هم به خاطر بیماری‌اش با ما زندگی می‌کرد.

وی ادامه داد: جمعه شب یکی از بستگان همسرم به خانه‌مان آمد و قرار شد او پس از خوردن شام در خانه‌مان بماند. او به همراه شوهرم به اتاق خواب رفتند و من هم در سالن بودم. صبح زود صدای در را شنیدم و بلافاصله به اتاق همسرم رفتم که با جسد او مواجه شدم. این در حالی بود که از مهمان ما خبری نبود و او فرار کرده بود.

یکی از همسایه‌ها در تحقیقات میدانی به پلیس گفت: صبح وقتی صدای فریادهای زن همسایه را شنیدم به سرعت از خانه خارج شدم. مقابل در مرد جوانی را دیدم که گویا از بستگان قربانی بود. او به آرامی گفت مرد همسایه بیماری قلبی دارد و اتفاقی نیفتاده است. او پس از گفتن این جمله از ساختمان بیرون رفت.

تحقیقات برای دستگیری مرد آشنا ادامه دارد تا معمای این جنایت رازگشایی شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-حوادث منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده