ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی هرمزگان در سمت خود ابقاء شد

به گزارش دوشنبه خبرنگار ایرنا ، دبیده با کسب 14 رای از مجموع 17 رای اعضای مجمع، به مدت چهار سال دیگر مسئولیت این هیات ورزشی را بر عهده گرفت و حسین سرپاش دیگر نامزد تصدی این سمت سه رای بیشتر کسب نکرد و محمدامین الماسی هم پیش از رای گیری انصراف داد.
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در این مجمع اظهار داشت: تاکنون 32 مجمع انتخاباتی هیات های ورزشی استان با هماهنگی روسای فدراسیون ها و وزارت متبوع برگزار گردیده و در سال جاری مجمع انتخاباتی هشت هیات ورزشی دیگر برگزار خواهد شد.
غلامعلی دانشور افزود: سیاست این اداره کل توسعه زیر ساخت ها و پیشرفت ورزش استان با حمایت های مقام عالی وزارت ،استاندار هرمزگان و حمایت از رشته های مدال آور می باشد.
وی بیان داشت: انتظار داریم که روسای فدراسیون ها نیز نگاه ویژه ای به ورزش این استان وکمک به هیات های ورزشی داشته باشند.
رئیس فدراسیون نجات غریق نیز در این مراسم ضمن تشکر از همدلی و همراهی مدیر کل ورزش وجوانان هرمزگان و اعضای مجمع اظهار داشت:مجمع انتخاباتی هر هیات بالاترین مرجع هر هیات ورزشی می باشد که می تواند رئیس هیات را انتخاب و در صورت لزوم او را برکنار نماید.
مصطفی میرسلیم هیات ها را سیاست گذار و برنامه ریز هر رشته ورزشی دانست و از اعضای مجمع خواست که حامی و همراه رئیس هیات باشند، زیرا همه باید دراین کار حضوری فعال داشته باشند.
مجمع انتخاباتی رئیس هیات نجات غریق هرمزگان با حضور میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلت نظام و رئیس فدراسیون نجات غریق و غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان واعضای مجمع انتخابات دراداره کل ورزش هرمزگان برگزارشد.
7198/ 6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده