ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سارق پراید با شلیک پلیس مجروح شد

سارق 31 ساله ای که پس از سرقت یک دستگاه پراید قصد اخاذی از مالباخته را داشت، در حالی با شلیک پلیس رو به رو شد که 500هزار تومان از مالباخته دریافت کرده بود! خراسان: این حادثه ظهر روز گذشته هنگامی رخ داد که مأموران عملیات ویژه پلیس مشهد با اعلام شکایت مالباخته ای رو به رو شدند که مدعی بود سارق خودرو با وی تماس گرفته و قصد اخاذی از وی را دارد.

شاکی این پرونده به مأموران گفت: چند روز قبل پرایدم را در منطقه بولوارطبرسی شمالی سرقت کردند، اما فردی با شماره تلفن همراهم تماس گرفت وگفت: در صورتی که 700 هزار تومان پرداخت کنی، خودرو را باز می گردانم! من هم 500هزار تومان به شماره حساب او واریز کردم اما آن فرد مدعی شدکه 300هزارتومان دیگر هم باید پرداخت کنم!

در پی دریافت این خبر، مأموران انتظامی وارد عمل شدند و با پیگیری سرنخ های موجود دریافتند که شماره حساب مربوط به مردی است که در یک کمپ ترک اعتیاد کار می‌کند. مأموران انتظامی در ادامه، با بررسی هایشان به نام جوان 31ساله سابقه داری به نام مصطفی رسیدند که عامل اصلی سرقت پراید بود.

آن ها با رصدهای اطلاعاتی، این جوان معتاد را در حالی که داخل زمین های کشاورزی منطقه باغو مشغول استعمال موادمخدر بود، به دام انداختند اما او با دیدن مأموران سوار بر پراید شد و فرار کرد.بنابراین گزارش، مأموران انتظامی نیز پس از دادن اخطارهای قانونی، 19گلوله به سوی پراید شلیک کردند که یکی از گلوله ها به پهلوی متهم فراری اصابت کرد و بدین ترتیب دزد سابقه دار به مرکز درمانی منتقل شد. بررسی های بیشتر در این باره ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده